SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dziś dzień beztreningowy (nie licząc spacerów)
---

drugi dzień z rzędu budzę się z bólem głowy. wokół wszyscy poprzeziębiani, więc zrobię sobie herbatę z imbiru z cytryną, a jedzenie doprawię czosnkiem, dobrze że dziś niedziela

---

dzisiejsza miska:





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Arkona76 współczuję. Faktycznie kiepski się okres zaczyna. Łykam od jakiegoś czasu żeń szeń i ciekawa jestem czy to coś daje, czy pic na wodę.
Jak robisz tą herbatę? Trzesz imbir, sypiesz proszkowany, a może jakaś gotowa saszetka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
shrimp jak mi się chce to trę, ale zazwyczaj kroję jakiś centymetr imbiru w cieniutkie plasterki, zalewam wrzątkiem i się parzy, potem dodaję cytryny i piję.
trzeba wypróbować jakie proporcje się lubi, świeży imbir jest dość ostry w smaku, więc lepiej zacząć od małej dawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Ja kupiłam imbir sproszkowany i dosypuję szczyptę do ziółek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Nie mam czasu chorować

no właśnie, przez tę pogodę tak mam chyba, rano zimno w południe lato, chyba sobie tran zacznę łykać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
chyba sobie tran zacznę łykać
Mi obli na dzień dobry powiedziała, że na razie wyszukanych suplementów nie potrzebuję, ale właśnie żebym łykała tran, witaminę D w kropelkach dla dzieciaczków i omega-3 Tran piję Moellera cytrynowy, bo ja nie rybna i taką cytrynę spokojnie daję radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Tran piję Moellera cytrynowy
właśnie się na niego czaję
ja rybna, ale tran to wyzwanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
no i doopa - rozkłada mnie chyba na dobre, z godziny na godzinę tracę głos, temperatura 38.3
do lekarza nie udało mi się dziś dostać, idę jutro, jak nie będzie do jutra lepiej


dzisiejsza miska
do 15 zjedzona, nie jestem pewna czy potem coś wcisnę :(



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
wróciłam od lekarza, zwolnienie na trzy dni dostałam, z nakazem leżenia i wygrzewania się. Temperatura nadal 38 plus bolące mięśnie, we łbie helikopter.
Wczorajszą miskę udało mi się dopchać nieco na siłę, ale nie jestem pewna czy dziś dam radę dobić do mojego limitu kalorii.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium