SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Sto lat Arkona...

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Kajtek dzięki

Krewetka właśnie że dobrze - ucieszyłabym się gdyby się przyczyna znalazła, wiedziałabym czego do pyska nie brać
pewna nie jestem, trzeba się sprawie przyjrzeć i poeksperymentować co nieco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Lepiej, że tylko indyk, niż np. białko jako takie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
popaczę co z tym indykiem, miałam wczoraj wieczorem trochę czasu, posiedziałam nad zapiskami, bo spuchłam i się bałam zasnąć wyszło mi, że najbardziej wysypywało mnie w kombinacji indyk-fasolka szparagowa, najmniej wołowina-kalafior - będziemy sprawdzać
albo też, co zasugerował mąż, trzeba indyka kupić w innym sklepie - może to nie sam indyk, a kwestia producenta? cholera wie

tymczasem tabelka pomiarowa 6 dzień cyklu
rany rany, może niedługo zobaczę ósemkę z przodu na wadze, ostatnio tak było w 2008/2009



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ajaką diete miałas by sprawdzic wszytsko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
obli dostałam spis, wyślę tabelkę - diety niskohistaminowej na cztery tygodnie, jeszcze dwa mi zostały - po tym czasie bedziemy robić testy na różne alergeny, pasożyty, helicobactera

z produktów to jem ryż, kaszę gryczaną, raz na wiejskie mleko się skusiłam, mięso i dozwolone warzywa
z przypraw tylko sól

alergolog powiedziała: jeśli w ciągu tych czterech tygodni będzie poprawa, to najprawdopodobniej coś w jedzeniu uczula, jeśli nie to szukamy dalej
może też być tak, że tego co wywołało pokrzywkę już w moim otoczeniu nie ma, ale organizm nadal reaguje, stąd dieta niskohistaminowa, żeby go uspokoić




update wieczorny:
dziś zdecydowanie mniej bąbli - około 30 i tylko na udach, kilka na brzuchu, w porównaniu z tym co się działo wczoraj, prawie ich nie zauważyłam
nie jadłam indyka i fasolki, zbankrutuję przez wołowinę ;)

pomyślałam też o tym co mi już lunika pisała, może też i hormony i syfy różne z tłuszczu wytapianego mojego się uwalniają i wychodzą przez skórę?

w misce: BetoZK, cetyryzyna











Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-08-18 21:53:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dziś DNT, gorący i spokojny dzień, drobne 34 stopnie

pokrzywki mniej niż wczoraj, w misce tylko wołowina, kasza, masło, oliwa i kalafior, do picia woda, czarna kawa i herbata
jak mi się uda kupić, zjem jutro indyka i zobaczymy czy przypuszczenia się potwierdzą





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurcze, Arkona... Czytam Twój dziennik z zapartym tchem jak jakiś serial sensacyjny A tak na poważnie, to życzę Ci zdrówka i niech już się wyjaśni co jest winowajcą, bo ile tak się można męczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
Cześć arkonka wpadłam sie przywitac po wczasach wieczorkiem będę nadrabiac i czytać jak u was mam trochę do nadrobienia...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium