SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ufff, wreszcie jakies lepsze wiesci, chociz te miesniaki to wnerwiaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
też się cieszę, choć już czasem wątpiłam ;)
a mięśniaki i tak bym musiała wyciąć, zwłaszcza że myślimy o jeszcze jednym in vitro, ale to pewnie w przyszłym roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
Arkona76 no to oby szybko poszło ku lepszemu i owocne niech będzie to in vitro Arkona76 posłałam Ci priva, poczytaj sobie o bicomie, mojej przyjaciółce, niegdyś uczulonej prawie na wszystko bardzo pomógł, fakt, jeździła wiele razy na "odczulanie", czy jat to tam nazwać, ale za to skutecznie.

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
filonka białko w drodze poczytam o tym biorezonansie, dzięki

nosiło mnie mocno, więc zrobiłam jak to w środy krewetkową wytrzymkę, nie udaje mi sie wkleić tabelki, ale kondycja spadła wyraźnie, poziom inwektyw za to wzrósł
na koniec próbowałam się dobić kółkiem, ale to już raczej żałosne było
masakra, jakbym ze dwa lata nie ćwiczyła

kupiłam wczoraj 12-litrowy garnek i gotuję właśnie rosół z wiejskiej kury, na wołowych kościach z mięsem, z dużą ilością warzyw - będzie baza do zup na cały tydzień -
jesień to dla mnie pora na zupy, mniam

micha:




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
wróciłam do starych ćwiczeń, choć docelowo zamierzam wrócić do treningu Żyrafki, ale to wtedy jak ciśnienie w oczach się ustabilizuje, na razie jest w miarę ok

w misce: BetoZK, Telfast
suple: probiotyki, tran








Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-10-04 19:06:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
miałam się dziś zmierzyć, po śniadaniu mi się przypomniało, więc pomiary będą jutro
dziś wypiska z dwóch dni:

wczoraj:






dziś:

callanetics - 1 godzina






Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-10-06 21:33:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
wklejam pomiary, spodziewałam się plusów po powrocie do normalnej miski, no i proszę, wykrakałam
muszę włączyć mniszka, przez ostatnie dni jem strączki, tak sobie tłumaczę

pomiary, 23 dzień cyklu



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Woda, zaczęłaś normalnie jeść to złapałaś, co straciłaś. Dobrze, że już dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium