SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Obli, ale co? że znowu szpital?
ten okulista mi z nieba spadł, naprawdę
jakby to naprawili to jeden problem zdrowotny mniej, w Pl nie chcieli się tym zająć, dobrze że w De chcą chociaż spróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
też chcę
boję się tylko, że przez te medyczne historie Szefostwo na mnie krzyżyk położy

mam duże szczęście z tym zabiegiem, bo gdybym nie leżała w szpitalu, nie miałabym tak szybko na niego szans - zostałam przyjęta wewnętrznie z oddziału na oddział
ciśnienie w oku wzrosło, został wezwany okulista i po badaniach stwierdził, że nie ma co się bawić w kolejne nowe krople, które jak widać pomagają na krótko, a oko i tak daje dolegliwości, więc jedziemy po całości i robimy CPC (cyklofotokoagulację)

zwłaszcza że jest szansa na odstawienie leków, za co moja wątroba będzie wdzięczna i będę mogła znowu dźwigać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Ściski!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
trzymaj sie dzielnie i wracaj naprawiona

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
może mnie w końcu do kupy poskładają, nadzieję mimo wszystko jeszcze nadal mam
problem w tym, że jaskra, pokrzywka i nadciśnienie nie chcą ze sobą współpracować ;) - leki, które pomagają na jedno, szkodzą na drugie.

wiosna przyszła był las i kijki, a w domu callanetics i krewetkowe brzuchy.
zalałam laptopa zmywaczem do paznokci rozkręcony, wysuszony - wszystko działa oprócz karty dźwiękowej


w pomiarach po szpitalu, dobrze że nie ma więcej na +
w misce:
leki: Meto Hexal, Diovan (ciśnienie), Tavegil (pokrzywka), Arutidor (jaskra)
warzywa: kapusta kiszona, biała, szpinak, imbir, czosnek
do picia: woda, kawa, pokrzywa, earl grey











Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2013-04-14 18:47:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dzisiaj tylko miska, poza chodzenie przez pół dnia, dnt
Pogoda wykańczająco-migrenowa, w krótkim rękawku popylałam



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Gorąca laska z ciebie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium