SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arkona przeczytalam Twoj pamietnik. Gratuluje osiagnietych sukcesow i trzymam kciuki za nastepne!! Bede tu napewno czesciej zagladac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dorothy pamiętam Cię
między innymi Twój dziennik czytałam, nim zdecydowałam się założyć swój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
Arkonka - super - wiem ile radochy robi 8 z przodu
gratki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
wypiska z dziś:

- medycznie: musiałam wrócić do trzech tabletek antyalergicznych, bo mnie trochę bardziej dziś wysypało, po trzeciej swędzenie przeszło, część bąbli zniknęła

- jedzeniowo: miska jak wczoraj, wg zaleceń miski koktajlowej by obliques

- sportowo: wreszcie i w końcu wpisałam do wypiski wypady - robię bez obciążenia i cieszę się, że mi się udaje wrócić

- na końcu będą zdjęcia, dziś ze specjalną dedykacją dla Krewetki - moje dżinsy 44, no i dla innych też
(nie mam właściwie żadnego innego zdjęcia z najbardziej otyłych czasów, tam na statku nie miałam gdzie uciec - te ciuchy opinały mnie mocno, kurtka się nie dopinała)
nie żebym teraz jakoś strasznie chętnie przed obiektyw się rzucała, ale jest lepiej









Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-08-30 19:17:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Arkona, tu też pokaz w diżinach pięknie kobito

Zmieniony przez - Kajtek_84 w dniu 2012-08-30 19:37:45

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Arkona super się zmniejszasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Arkona, sprawdzałas tez inne rzeczy, proszki do prania, kremy itd w swoim mieszkaniu?
tak samo leki ktore bierzesz,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
obliques proszków używam od lat tych samych i mało, lek ciśnieniowy alergolog zatwierdził - należy do grupy nie sprawiającej problemów

dziś jest masakra - wzięłam już cztery cetyryzyny i wysypuje mnie dalej i swędzi jak..
trochę nowości jedzeniowo było w ciągu ostatnich dni, bo i koktajl i wywar, sama już nie wiem, ale jak mówię, wcześniej nie sprawiały żadnych problemów
a może zaczęłam zbyt szybko zmniejszać dawkę leku? w zeszłym tygodniu było już pięknie, ale to pewnie działały jeszcze sterydy z pogotowia i zaczęłam brać mniej

jeszcze jedno - lekarz mówił, że po usunięciu stanów zapalnych może trwać wszystko jeszcze parę tygodni nim zniknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to zrób test i odstaw proszki i kup jakąs kule do prania czasowo dla siebie, odstaw kremy a ten lek.. heh ostatnio własnie znajoma sie skarżyła
na kaszel i problemy z wiecznym przeziębieniem ktore trwa i trwa tylko z eona wiele leków bierze i właśnie sie okazało ze na cisnienie ja tak załatwia...
moze jest możliwość innego leku.. cholera nie znam sie na tym bo to dziwne co masz i jakoś na jedzeniową to nie wygląda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium