SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Zdrówka dla Mamy, dziennik poczeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Wiedziałam kiedy się zalogować, na podsumowania

na razie krążę między mną a mamą - 150 km
Iza mam pierwsze wyniki od nowej pani dr i coś faktycznie z tarczycą się dzieje, miałaś nosa jak zwykle
będą pełne wyniki to napiszę

okulistycznie: oko się goi, cisnienie w miarę choć trochę skacze, zielonego światła na porządne ćwiczenia nie mam
choć mam wrażenie że to trochę asekuracyjnie ze strony lekarzy, ale fakt faktem nie do końca się wszystko wygoiło jeszcze - upały nie pomagają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Bry! Mogę chyba już powiedzieć, że powoli wracam.
- Skończyłam kursować między dwoma miastami - mama wyszła ze szpitala
- okulista pozwala na powolny powrót do ćwiczeń bez szaleństw, bo jeszcze z okiem walczymy, ale idzie ku dobremu
- jutro mam lekarza i mam nadzieję, że będą powtórne wyniki tarczycowe i dowiem się co i jak

od maja praktycznie nie miałam hantli w rękach, głównie były marsze, trochę callaneticsu, w zależności jak zdrowie pozwalało
w ostatnim czasie miski nie liczyłam, ale jak już jadłam to było czysto, dużo kursowałam międzymiastowo z powodu Mamy, teraz już jestem na swoich śmieciach

ewidentnie albo coś mi się w hormonach miesza, bo okres mi się ostatnio o prawie trzy tygodnie spóźnił, albo to wina ostatniego stresu nie wiem
w każdym razie puchnę, mam problemy z trawieniem, wzdyma mnie, wspomagam się ziołami, głównie mniszkiem

na razie zaczynam od początku, czyli od treningu piłkowego, po którym wlazłam na rower stacjonarny na cale 12 minut

miskę liczę wg ostatniego rozkładu












Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2013-07-07 17:45:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to hormony, puchnięcie problemy trawiene i co tam z tarczyca stwierdzono koniec konców?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Iza, jutro się mam dowiedzieć, przed południem mam lekarza, wszystko wskazuje na lekką niedoczynność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Wyniki wskazują na lekką niedoczynność, TSH 3,90 A-TPO w normie (badania robione w odstępie dwóch tygodni u mojej kardiolog). Teraz muszę znaleźć dobrego endokrynologa, żeby zrobić usg co w wakacje nie jet łatwe, wszędzie urlpy.
Wyniki z kliniki niepłodnościowej mówią natomiast że z tarczycą jest ok.

Bez dobrego endo się nie obędzie











Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2013-07-09 22:05:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dziś był callanetics
gorąco i duszno, nie ma czym oddychać

micha:
warzywa: ogórki, pomidory, szparagowa
do picia: woda, pokrzywa, mniszek
coś mnie pobolewa w prawym boku



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Arkona, masz podobnie jak Veronia - też TSH podwyższone, czyli jednak nie taka do końca zdrowa ta tarczyca
Zrób usg faktycznie, bo przeciwciała raz są, a raz ich nie ma, a obraz tarczycy powie czy np. nie ma hashi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dziś krótko: wczoraj callanetics, dziś dnt nie licząc w miaręszybkiego marszu z kijkami, operowane oko daje już radę słońcu i światłu dziennemu

michy:









Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2013-07-12 21:42:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium