SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ano i widzisz czyli od nowa i spróbujesz powoli nowe produkty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Arkona super mimo przeciwnosci nie poddajesz sie. Osemka z przodu swietnie wyglada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Oby pomogło bo to jednak upierdliwa dolegliwość. W zielarskim widziałam jakieś krople Now foods na odrobaczanie właśnie. Z juglonu, czy cuś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie wiem Azzi nie znam musisz skład zobaczyc, w aptekach sa normlane tabletki odrabaczjace tylko to za mało bo tylko działa na robaki w jelitach, a ten zestaw jest globalny , dłuzsza kuracja
Nie wspominajac ze to tez takie próby ogólne nie chodzi o to by brac cos na robaki których sie nie ma ale by sie wzmocnic i przeciwgrzybicznie tez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Ale ja się nie odrobaczam, tak mi się tylko przypomniało, że preparat widziałam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale przy okazji sprawdz skład, ciekawa jestem co w nim jest, może zastąpić robiona nalewkę albo ułatwić cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
o i fajny idealny ,
mozna dodać do protokołu bo czarnego orzecha nie tak łatwo znależc a tu juz gotowe wszytsko jest

Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-08-29 10:39:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Arkona pisalas o bakteri helikobakter. Szukalam przepisu na jarmuz i przez przypadek znalazlam info, ze jarmuz i kapustne tluka te bakterie. Jarmuz ma najwiecej sulforafanu, ktory niszczy te bakterie. Przesylam Ci jeden link ale podobnych info jest wiecej w necie.
http://www.doz.pl/czytelnia/a1503-Jarmuz__-_niezwykla_kapusta 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
azzi dzięki za linkę, obejrzałam sobie, sprzedają też te krople na allegro, może zanabędę, nalewkę wczoraj wstawiłam, stoi sobie w butelce po becherovce, ciekawe kto się nabierze

lunika jarmuż znam i lubię


- podoba mi się ten żyrafkowy trening, ciężary małe, ale zmachałam się konkretnie
- wspięcia ze sztangą zaczęłam najpierw od 15kg, kolana zabolały i nogi się ugięły, więc zmniejszyłam i pomyśleć że jeszcze niedawno dużo więcej dźwigałam cały czas

- podliczyłam dzisiejszą koktajlową miskę, jakoś mało białka wyszło, nie wliczałam wywaru i zielonych warzyw









Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-08-29 19:30:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium