SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Arkona na pewno po @ wszystko ruszy.
Mam nadzieje ze nowy -stary trening bedzie Ci sluzyl. Nie ma jak cwiczyc z checia

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
hej kobity,
ogólnie kicha, bo od dwóch dni puchnę z lądowaniem na pogotowiu włącznie, bo mi policzki od wewnątrz zaczęły puchnąć
pierwsze testy już są - na razie negatywne, czyli niby nie mam alergii na żywność ani pasożytów
alergolog podejrzewa dwie rzeczy: stan zapalny w organizmie lub dziedziczny/genetyczny obrzęk naczynioruchowy (HAE), na wyniki krwi dotyczące tego ostatniego muszę poczekać do stycznia
na wyjazd nad morze mam adrenalinę, sterydy i różne inne, jakby mnie z dala od cywilizacji chwyciło

trening Żyrafki zrobiłam, a jakże, tylko nie mam pojęcia co zrobiłam z kartką na której wszystko zapisałam, gdzieś zapodziałam głowę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Krewetko, w końcu na pewno
trza poczekać do wyników badań, pewnie było by szybciej, ale jest przerwa świąteczna

dziś o mało nóg sobie nie połamałam, u nas pada marznący deszcz i jest szklanka na drogach i chodnikach, nawet się mojemu psu łapy rozjeżdżały

jutro się zmierzę, ale na czuja to się za dużo nie zmieniło, mam wrażenie że mnie leki "trzymają"
muszę regularnie pić pokrzywę









Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-12-15 21:15:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
za tydzień wakacje, morze, jod i wiatr
będzie mało tradycyjnie, ale za to zamierzam jeść głównie ryby i zabiorę pasztet, byłoby perfekcyjnie jakbym lampkę czerwonego mogła wypić, ale raczej z lekami nie zaryzykuję

za to, coś w pomiarach drgnęło, niewiele ale zawsze coś













Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-12-16 16:22:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Arkona widze ze redukcja dalej postepuje, super

zazdroszcze wyjazdu, pewnie fajnie sobie wypoczniesz a psiak jedzie z Wami?

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
pewnie że jedzie, zawsze jeździ
też się cieszę, zwłaszcza że w tym roku nigdzie nie byliśmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Ale masz fajnie! Też bym pojechała w cholerę! Zdrówka Arkona, niechby się już wyjaśniło o co biega.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Przychodzę z życzeniami Zdrowych, Wesołych, Spokojnych Świąt
jutro rano wyjeżdżamy, aktualnie mam szał prania i pakowania
jedziemy (już po raz piaty) na Rugię na przylądek Arkona

to będą pierwsze święta, kiedy nikt mnie nie będzie zmuszał o jedzenia cukru ale na pewno przekroczę rozkład bo ryby tam są takie pyszne

Wesołych moje Ladies
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium