SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
cześć Iza
ile się redukuję? od 27 pażdziernika :)
tygodniową przerwę od miski miałam w styczniu (pobyt w szpitalu) i po powrocie ze dwa od ćwiczeń

teraz mam rozkład miski od 24 kwietnia: 3x: 1600 kcal, 95/90/100 BTW
1x: 1700 kcal, 95/90/130 BTW
wcześniej byłam na Twojej rozpisce wywarowo-koktajlowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no to przerwa, wracasz do miski 1700kcal na dwa tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
obli mam pytania
wolę się upewnić, czy dobrze zrozumiałam ;)

czyli 1700 kcal, 95/90/130 BTW ? dokładam kalorie z węgli?

ćwiczenia normalnie? właśnie od wczoraj postanowiłam wstawać rano wcześniej i robić codziennie callanetics, bo mi dobrze robi :)

mogę wprowadzić kaszę gryczaną? bo ja od czasów miski koktajlowej to mam węgle tylko z jagód, brązowego ryżu i strączków?




Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-06-17 14:00:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dziś planowo dnt,
jadę wg rozkładu 1700. 95/90/130 BTW

z rzeczy, hmm, nowych cykl mi się skrócił, dziś pierwszy dzień cyklu: ostatni miał tylko 25 dni, gdzie zazwyczaj mam 28-33 dni

i dzisiejsza miska: BetoZK, tran, mniszek i melisa






Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-06-17 18:52:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
cwiczyc mozesz normalnei ale potrzeba podkrecic metabolizm czyli podniesc kalorie a po dwoch tygodniach znowu sprobujemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
obli, ok wszystko jasne, dzięki

Fela, dziękuję za miłe słowa, mocno motywują

Dziewczyny, dziś dnt, ten tydzień jeszcze trochę zakręcony będzie, jutro TA rozmowa w (mam nadzieję) nowej pracy, trochę muszę jeszcze się przygotować,
całe szczęście że ja się najbardziej denerwuję dzień wcześniej, potem mi przechodzi, dziś łapy mi się trzęsą, już dwa kubki stłukłam
w środę i czwartek wyjeżdżam, żeby odetchnąć nieco

miska pisana w jednym rzucie



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Arkona, jesteś kolejnym Miszczem, jak Krewetka. Serio. Nie mędzisz ( jak ja), robisz swoje.
Trzymam kciuki nadal. A potem odsapnij, należy Ci się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
Właśnie sobie mobilizacyjnie Twój wątek czytam kawał dobrej roboty, czekam z niecierpliwością kiedy ja będę miała trochę więcej siły bo moje sztangielki mnie na razie przerażają. Ale widzę, że warto się zawziąć i dążyć do celu

Powodzenia i wytrwałości, będę zaglądać :)

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Zaniemówiłam dziś, nie z wrażenia przed rozmową, tylko gardło mi wysiadło, obudziłam się i słowa wydusić z siebie nie mogłam - po południu byłam u lekarza - wirusowe zapalenie krtani,
ale to nic, bo wiadomość dnia jest taka: Udało się! Jest zmiana pracy!

Miska dzisiejsza czysta, ale nieliczona - była kasza, dużo jajek, masło a świątecznie i okazyjnie dwie lampki białego wytrawnego i kawałek pleśniaka. Ululałam się nieco ze szczęścia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium