SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
z jakiej paki wysłało mój pierwszy post?
proszę Szefowe o usunięcie


shrimp, na razie tak właśnie robię z ćwiczeniami, oprócz dzisiaj
w każdym razie do zrobienia tej wytrzymki będę dążyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
Arkona76

witaj, skoro sie tu pojawiłaś, to pozostaje mi zyczyc wytrwalości i sugeruje posłuszeństwo, będzie łatwiej i efekty powoli sie pojawią

chyba, że należysz do szczęściar i efekty przyjdą szybciej niż się można spodziewać

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dzięki filonka
cierpliwość mi na pewno się przyda, jestem nastawiona na długą walkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
Arkona76 przeciez mozesz kozystac z rowerkowych opcji...masz dwa w jednym ...aero plus dobre znaczy zdrowe dla kolan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
no i pierwszy tydzień za mną, czas na podsumowanie i pomiary

czuję różnicę w samopoczuciu, mam lepszy humor i przestałam budzić się w nocy
cały czas muszę jednak mieć przypomnienie w telefonie, że pora na kolejny posiłek, muszę przyznać że niektóre wciskam prawie na siłę, bo nie jestem głodna, ale miskę dzielnie trzymam
podobają mi się interwały (teraz widzę jak bez sensu było to co robiłam wcześniej, czyli marsz na bieżni jednostajnym tempem, zupełnie inna jakość zmęczenia

no i najważniejsze teraz pomiary i tu dwie uwagi, w ankiecie pomyliłam wymiary ramienia i łydki

waga: 113 dziś: 114 (+1)
biust 128. dziś: 127 (-1)
pod biustem: 109 108 (-1)
talia i brzuch: 118 120 (+2)
biodra: 125 124 (-1)
udo: 75 74 (-1)
ramię: 36 36 (bz)
łydka 42 42 (bz)

co do brzucha to mam problem z mierzeniem, ze względu na jego spory rozmiar i skórę, trudno jest go prawidłowo wymierzyć

nie spodziewałam się takich wyników, znaczy właściwie czekałam z ciekawością co się zdarzy, nie nastawiając się na plusy czy minusy
ale i tak jestem w szoku, pozytywnym rzecz jasna
dziękuję za wsparcie i kciuki
to teraz do roboty, wieczorem wstawię jutrzejszą miskę

a i jeszcze jedno, mogę pić tran?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
a i jeszcze jedno: BTW zostaje takie samo na razie i kcal też?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie za bardzo rozumiem troche, w brzuchu masz +2cm?, wiesz co... mierz go na jednym poziomie po prostuna poziomie pepka. Mysle ze najlepiej zostac dalszy tydzien i znowu zoabczymy.
cwicz solidnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
obliques no tak mi wyszło, mierzyłam kilka razy
ale sama widziałaś zdjęcia, dużo skóry i tłuszczu, może coś skopałam tydzień temu? no nic zobaczymy za tydzień :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dzisiejszy trening:
rozgrzewka: 15 minut rower stacjonarny
trening dla początkujących z piłką by obliques


nieźle dał mi w kość :)
najwięcej trudności z równowagą miałam przy wiosłowaniu i wznosach z opadu

i dzisiejsza miska

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
trening:
40 minut marszu w terenie zmiennym tempem
25 minut: bieżnia



dzisiejsza miska:



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium