SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
rany jak mnie łeb dziś boli, aż tabletki musiałam wziąć, inaczej oczu bym nie otworzyła

-----

trening: bieżnia 30 minut

------

miska: plus mniszek i tran



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dzisiejszy trening: trening z piłką dla początkujących by obliques

miska:





jutro trzecie pomiary, ale czuję po ciuchach że będzie plus, spodnie jakie ciasnawe się zrobiły.

Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2011-11-16 18:17:04

Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2011-11-16 18:18:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kobieto wpisuj ciezary ktore bierzesz w czasie treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215

poprawiam się, będę wpisywać
teraz na szybko:
w pierwszym obwodzie mam hantle 2,5 kg
w drugim próbuję z 4 kg, poza wiosłowaniem

cienias jestem no i nie mam innych hantli, ale zamierzam kupić regulowane 2x10kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
spokojnie, nie od razu Kraków zbudowano.
masz rację, mnie chodziło o to, że ja ogólnie słaba siłowo jestem, co mam nadzieję niedługo poprawić

a trening z piłką potrafi dać w kość :) nim go zaczęłam wpisywać do wypiski, ze dwa razy robiłam próbny, musiało to wyglądać komicznie
teraz już jako tako utrzymuję równowagę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Arkona76 ja w weekend usiłowałam siostrze pokazać jak ma ćwiczyć. Minę miała jakby pytała: i ty serio na siłowni ćwiczysz, czy se jaja ze mnie robisz?
No nijak mi z równowagą po drodze na piłce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
a ja kochalam ten trening miloscia pierwsza....serio baardzo go lubilam no i troche za nim tesknie

a jak malza 'przeciagnelam' tym treningiem ...umieral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
Arkona76
notuj sobie wszystko, za chwilę będziesz zaskoczona jakie postępy zrobiłaś i trening z piłką będzie za mało


krewetko rodzinka myslała, że Ty tak na sałacie chudniesz i nie sądziła, że faktycznie zaczęłaś ćwiczyć

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
shrimp pięknie wzystkie mięśnie pracują, żeby utrzymać człowieka na piłce - poczułam mięśnie o których zapomniałam :)

leah mój mąż też próbował, stwierdził że musi do ćwiczeń wrócić

filonka piłkę traktuję jako wstęp przed siłownią, będę sobie hantle dokładać :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium