SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dziś bez ćwiczeń, nie miałam kiedy, ale przynajmniej nie siedziałam na tyłku tylko biegałam cały dzień.

miska surowa - dzień 1
1. mleko, jagody, jajko, olej kokosowy, cynamon
2. wołowina, cebula, ogórki kiszone, pomidorki i inne warzywa
do picia: woda, melisa, pokrzywa, sok z kapusty białej i czerwonej, pietruszki, selera, marchewki

Wrażenia: Myślałam że będzie gorzej, trochę głodna w ciągu dnia byłam, to fakt, ale to kwestia przestawienia się. Jak zwykle brakowało mi kawy. Dolegliwości żadnych nie stwierdzono :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to jedz więcej, nie masz ograniczeń ilościowych, kup sobei suszone mięso, albo lepiej zrób sama i podjadaj (tylko uwag, wciaga strasznie, mozna przesadzić), więcej warzyw wiecej soków , Mozesz spokojnie sałatke z pomidorów spałaszowac z oliwa z oliwek. Tego wbrew pozorom troche jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Iza dzięki za tip, już kupiłam cienko pokrojonego woła, jutro się będzie suszył, jutro powinno też się zrobić zsiadłe mleko
dziś zjadłam więcej, muszę się nauczyć co mnie teraz najlepiej syci, choć tatar z łososia w połowie zjadł mąż
w ramach ćwiczeń marsz z kijkami

pytanie: mogę pić tran?

micha:
1. jajo, mleko, mieszanka jagód, olej kokosowy, tatar wołowy
2. tatar z łososia, ogóry kiszone i zielone, pomidorki, chili, oliwa
picie: soki warzywne, pokrzywa, woda, melisa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
możesz, najlepiej fermentowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
na razie mam tran zwykły, ale może potem się uda fermentowany gdzieś kupić

zabierzcie ode mnie suszonego woła, rany jakie to dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
doprawialas czyms? tez bym sobie zjadla-rozmarzam sie.... (mam jeszcze zapas-ale nie moge chwilowo)

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
robiłam wg przepisu Szefowej https://www.sfd.pl/Lady_w_kuchni,_czyli_nasze_babskie_przepisy_;_-t696301-s4.html
tylko bez owiewu (bo nie mam) tylko z otwartymi drzwiczkami, też wyszło

zdecydowanie wciąga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
miska wczorajsza i dzisiejsza identiko

surowa, dzień 3i4
1. jajo, zsiadłe mleko, jagody, olej kokosowy, pomidorki cherry
2. łosoś dziki, kiszone, sałatka z surowych warzyw, oliwa
do picia: soki warzywne, pokrzywa, woda (wychodzi wszystkiego trochę ponad 3 litry)
w międzyczasie: sałatka z pomidorków z cebulą, koperkiem i suszony wół

wrażenia: głodna nie jestem, suszone mięso zapycha (i to dosłownie chyba ;) mówiąc wprost mam problemy z wypróżnieniem, choć myślałam raczej że taka ilość surowych warzyw mnie raczej gonić będzie. Ale: to końcówka cyklu, bo dodatkowo spuchłam po całości - dżinsów nie mogę dopiąć. Chyba że mleko? Wieki nie piłam, a tu rano do koktajlu codziennie, mleko jest prawdziwe, surowe.
Dopiero czwarty dzień, zobaczymy jaka będzie tendencja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
fajnie masz z surowym mlekiem od chlopa kupujesz?

edit: tzn nie fajnie jak wzdyma
ale fajnie ze masz mozliwosc bo u mnie nie ma gdzie kupic

Zmieniony przez - anister w dniu 2013-04-26 09:41:13

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
anister, od baby
ale w sklepie bio też znalazłam surowe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium