SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
teraz to całkiem normalne sezonowe przeziębienie
aineko, o Tobie dziś myślałam, jak Ty dawałaś radę przeziębiona ćwiczyć, ja mam problem z wejściem na schody, pierwsze co to mnie z sił wypruwa dokumentnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
ano jakoś się zmusiłam, chociaż to też nie tak od razu, bo w najgorszym momencie tego przeziębienia to mi się żyć nie chciało, nie mówiąc o treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3584
Wracaj do zdrowia! Z kim ja w snach wytrzymki będę robić?

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego że wymaga czasu- czas i tak upłynie...
http://www.sfd.pl/Prośba_o_pomoc_w_ułożeniu_diety_i_treningu-t870167.html
Siła jest kobietą! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Adziszcze

w misce: dynia, quinoa, łosoś, wołowina, jabłko, warzywa w formie soku i kapusta kiszona

dostałam okres - w sumie nic czym by się chwalić ale coraz bardziej skracają mi się cykle, ostatni miał tylko 24 dni (zazwyczaj miewałam cykle 29-32), od trzech dni plamienia, wspominam bo Szefowe na hormony uwagę zwracają

chciałam dziś callanetics zrobić, ale z uwagi na powyższe, biorę nospę i pod koc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
eliminacyjna robisz? bo tam Iza pisala ze wypadaja owoce z wys zawart fruktozy: czyli jablka, i troche zdziczalam- skacze po dziennikach zeby zrobic liste zakupow

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dwunasty dzień dziś leci i prawie codziennie jabłko wsuwam
ale Iza pisała w privie o jabłku, więc z przyjemnością chrupię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
aha, to moze ja tez dopytam- bo ja mam tylko ze nie dla owocow z wysoka zawart fruktozy, dzieki Arkona

przejrzalam dzienniki i lista zakupow byla taka ze ledwo dalam rade dwie wielkie siaty przyciagnac z samochodu... w obawie przed glodem kupilam wszystko co sie dalo

Zmieniony przez - anister w dniu 2012-11-09 10:29:43

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dziś rano zrobiłam callanetics - umęczyłam się i spociłam jak mysz
a wygląda to to tak niewinnie, zdecydowanie więcej energii mam wieczorem

w misce: quinoa, jabłko, indyk, sok warzywny z imbirem, czosnkiem, burakiem, kiszone ogórki
ciekawe - jak piję sok warzywny wieczorem do posiłku nic mi się z brzuchem nie dzieje, jak wypiję sam, mam wzdęcie jak ta lala

jutro wstawię tabelkę pomiarową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
ciekawa jestem pomiarów u Ciebie Ja się w niedzielę zmierzę i chyba jakąś podsumkę roczną walnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
raczej wszystko stoi, przynajmniej tak na oko to widzę - no ale też ostatnio nie ćwiczyłam
ciekawam Twojego podsumowania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium