SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
chyba mi forum cos fiskuje na niektorych tematach.. u aineko tez. Jaka ta poduszka? mozesz wkleic zdjecie?

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
wygląda niepozornie, ale nie jestem w stanie na niej ustać dłużej niż 10 sekund, a może nawet krócej
fajnie się też na niej przed kompem siedzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
ja mam taka na silce-tez ciekawie sie na niej 'stoi', jak ostatnio z tego zeszlam to az mnie wyprostowalo czulam takie spiecie dookola kregoslupa

jak chcesz cos dodac z cwiczen balansu to moj fizjo mowil zeby podczas speceru isc np po krawezniku, albo wzdluz linii chodnika- wszystko to co dzieci robia naturalnie

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
anister, Twoja to pełna profeska, z niej bym raczej na bank na zęby spadła
Po liniach na chodniku i krawężnikach zdarza mi się chodzić, od dzieciństwa tak mam, jedna koleżanka wstydziła się ze mną ulicą chodzić, bo nie zachowuję się, wg niej, jak na mój wiek przystało

dziś: pół godziny intensywnego marszu z kijkami w lesie - z małą przerwą, bo przed nos wyskoczyły mi sarny, w panice uciekajace przed czymś, chwilę stałam i czekałam czy coś/ktoś nie wyskoczy. A ostatnio przed maską, blisko było, wyskoczył nam jeleń

gardło boli mniej, płuczę jodyną, nadal wydęta jestem,ale za chwilę okres powinien przyjść, apetyt wrócił

protokół robalowy: dzień szósty

leki: Meto Hexal, Valsartan, Opipramol
suple: tran
plus
wyciskane warzywne soki i kiełki (odkopałam kiełkownicę - aktualnie na tapecie kiełki z rzodkiewki, rzeżuchy i buraka, pyycha)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
forum mi się dziwnie zachowuje, wiesza się.

dziś pierwszy dzień cyklu, dnt, leżę z termoforem.
cotygodniowe wymiary poniżej.

protokół robalowy: dzień siódmy
leki: Meto Hexal, Valsartan, Opipramol
suple: tran
plus wyciskane warzywne soki i kiełki









Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2013-03-03 14:46:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
arcona rotacje rob, 3 dni -10g z tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
musiałam dziś na cały dzień do Berlina jechać, zapomniałam wziąć pudełek z jedzeniem Kupiłam w markecie szprotki, wędzonego łososia i żytnią pełnoziarnistą wasę plus ogórki kiszone jeszcze mi tylko setki do tego brakowało ;)

nadal przymusowy DNT,
protokół robalowy: dzień ósmy

leki: Meto Hexal, Valsartan, Opipramol
suple: tran
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Arkona ale mialas impreze plenerowa ale brawo ze nie skusilas sie na zadne badziewie

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a jak w koncu przeziebienie uczulenie itd?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium