SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dziś znów nordic walking - 30 minut szybkie tempo plus kilka godzin chodzenia po lesie

micha:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
usg tarczycy zamówione na połowę sierpnia, wcześniej nic nie znalazłam

nie ma w tym tygodniu tabelki pomiarowej z prostego powodu, nie mam pojęcia gdzie wsadziłam miarkę, wsiąkła jutro kupię nową, wtedy rzecz jasna od razu znajdzie się stara

ser twarogowy w misce jest z surowego mleka, wpisałam jako jakiś tłusty













Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2013-07-15 19:58:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
wtorek, środa był callanetics
dziś dnt

mam zmienione leki na nadciśnienie, opowiedziałam lekarce o tym że waga stoi, zobaczymy może zmiana leku coś da











Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2013-07-18 20:34:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
przez ostatnie dni ćwiczyłam z Callan, mocno ciśnienie mi skacze, ale to z powodu upału i przestawiania na nowy lek, do tego przedokresowo puchnę

twaróg w misce jest z wiejskiego mleka












Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2013-07-23 22:08:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
melduję że jestem, czekam aż się okres skończy
miska ostatnie dwa dni niedojedzona, głównie warzywna z indykiem, żołądek odmawia mi posłuszeństwa w upały
w niedzielę ma być u mnie 38 stopni, a jak za tydzień nad morze pojadę, to pewnie będzie 19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
wklejam miski z ostatnich dni, hormonalnie okres mnie przeczołgał jak nigdy, upały i skaczące ciśnienie pewnie też się do tego przyczyniły
przez te trzy dni robiłam callanetics, dziś wieczorem idę jeszcze pomaszerować z kijkami
od jutra ma być cieplej

edit sobotni: jadę na wakacje, do zobaczenia za tydzień









Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2013-08-01 16:59:27

Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2013-08-03 17:53:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Melduję powrót po wakacjach.
Nigdy w życiu tyle w wodzie nie siedziałam, byliśmy nad morzem i wymoczyłam się za wszystkie czasy oraz spaliłam skórę na głowie.
Wracam prawie w całości - trzyletnie na oko dziecko mnie powaliło na ziemię, podcięło mi od tyłu kolana laufradem, padłam jak długa na lewy nadgarstek. Lekarz widział, łapa w całości, choć potłuczona

W czwartek kardiolog i endokrynolog - będzie usg tarczycy.
I jeszcze jedno: kurde jestem uczulona chyba na miejsce w którym mieszkam, nad morzem zero alergii, po powrocie do domu migreny, pokrzywka i znowu spuchnięta warga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a moze cos w domu zalega? pod podloga? azbest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Cześć Iza
z azbestem to raczej nie sądzę, mieszkanie jest w stosunkowo nowym bloku, wybudowanym osiem lat temu, azbest kojarzy mi się ze starszym budownictwem, ale ja się w sumie nie znam.

Idę świętować swoje urodziny, będzie stek wołowy z sałatą. Wino wypije mąż, ja się boję 37 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Arkona najlepszego Ja będę świętować w niedzielę, w podróży
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium