SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
powalcz o powtorzenia w drugiej serii po prostu

A z ta siatkówka to lipa, mój tata tez przez całe zycie był wywalany ze wszystkich sekcji sportowych jak tylko trafiał na kontrole lekarską, bo wzrok. Wiec przepisywała sie na inną i znowu chodził dopóki go lekarz nie dorwał W wieku 40lat chodził jeszcze na siłownie i mu niezle szło.
W rezultacie mimo jego -8Dp nic mu sie nie działo całe życie , od ponad 20lat nie robi nic i nagle bach sie mu odkleiła siatkówka, bo sie zapuścił utył i mu ciśnienie skoczyło.

Znajoma mamy miała cesarki bo wzrok i w życiu sportu nie uprawiała teraz jest praktycznie ślepa.

Zresztą sama wiesz jak w twojej rodzinie jest, jak sie ma wzrok osłabiony to siatkówka ma szanse sie odkleić czy cos robimy czy nie. Nie chodzi mi o to by szaleć ale zastanowić sie czy rzeczywiście te środki ostrożności są sensowne, prędzej cos ci sie z wzrokiem zrobi przez nadwagę i za wysokie ciśnienie niż dlatego ze uprawiasz sport.
Na pewno musisz uważać więcej
, ale tak na prawdę z wielu stron masz zagrozenie wieksze niz ze strony sztangielek

Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-02-17 12:44:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
tak zrobię

czyli biorę np. zamiast 7 kg hantelki 9kg - robię założmy 5 powtórzeń w pierwszej serii, w drugiej daję tyle ile dam radę, tak?
I jeżeli było np. 5x9kg 8x9kg, to na następnym treningu też jadę tym ciężarem, żeby dojść do tej założonej liczby powtórzeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no.. próbuj jezli schodzisz poniżej 6 powtórzeń to zmniejsz cięzar ale nie wchodz powyzej 15 powtórzeń
arcna chodzisz duzo? jak masz juz warunki to uprawiaj norduc walking, a i lubisz sie zabawic z dieta, mam taka gotowa gdzie trzeba robic sobie samemu troche wywarów z zupy i koktajlów ale ona tez wyklucza rzeczy na ktore mozesz byc uczulona dzieki czemu tez sie dobrze chudnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
jak sie ma wzrok osłabiony to siatkówka ma szanse sie odkleić czy cos robimy czy nie

moja okulistka twierdzi, że ja mam nawet lepiej, bo wiem na co uwagę zwracać
w sumie okulistka powiedziała, to samo co Ty - równie dobrze mogę pod samochód wpaść - i tyle z mojej ostrożności w kwestii oczu
powiedziała też, że nie powie mi do jakiej granicy ciężary są bezpieczne, tego nie wie nikt, ale w ogólnym rozrachunku sport to zdrowie dla całego organizmu
i zazdrości mi, że mi się chce
lubię ją, bo ona potrafi mnie krótkim tekstem na właściwe tory sprowadzić, jak za bardzo marudzę, że się o oczy boję

jak masz juz warunki to uprawiaj norduc walking
mam kijki i niedaleko las, niech się tylko jaśniej pod wieczór zrobi

a i lubisz sie zabawic z dieta, mam taka gotowa gdzie trzeba robic sobie samemu troche wywarów z zupy i koktajlów
bardzo chętnie
do tej pory nic mnie nie uczulało, mam blender, mikser i sokowirówkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
a ja sie moge podpiac pod ta diete....szukam motywacji kopnaka....sama nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
obliques jak znajdziesz chwilkę, podrzuć mi, proszę, te wywary, zupy i koktajle chętnie spróbuję

dziś: godzina callanetics
i miska: tran, mniszek i leki: BetoZK, Valzek






Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-02-17 21:22:29

Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-02-17 21:23:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dziś:

w nawiasach to, co było ostatnim razem








Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-02-18 17:18:21

Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-02-18 17:19:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
podrzuceę podrzucę tylko znajdę chwile by to spisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
obli dziekuję
mam pytanie: czy istnieje jakiś limit picia kefiru wodnego (oprócz pojemności żołądka?)


dziś DNT plus dwie godziny chodzenia z psem po lesie, w tym 45 minut intensywnego marszu

miska: tran, mniszek, mieszanka(nagietek, pokrzywa, skrzyp)
i leki: BetoZK, Valzek




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kefir wodny to trochę cukru jednak ma wiec wiadomo trzeba to jednak jak taki napój traktować ..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium