SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Krewetko, dół (częściowo) zakopany
wkurzam się tą !$$#!$# pokrzywką, bo mimo niskohistaminowej diety, ta cholera nadal wyłazi, no ale to dopiero tydzień diety z trzech
gorąco na dworze, a ja w długich spodniach :/

co mnie cieszy to dorwałam wiejskie świeże mleko, które mogę wg listy, zrobię sobie jogurt a z niego serek

w misce: BetoZK, cetyryzyna

miski wyglądają identycznie i monotonnie, bo dużo bez żadnych przypraw nie wykombinuję

miska wtorek, środa, czwartek



miska piątek sobota



piątek:

Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-08-11 20:24:58




sobota:



Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-08-11 20:26:01




Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-08-11 20:26:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dziś callanetics i marsze w lesie
piękna pogoda, choć raz po raz pachniało mi jesienią

leki: BetoZK, cetyryzyna

a w misce:





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Ale się franca uczepiła. Współczuję bardzo.
I nic nie mów o jesieni, już się boję. Zimno, ciemno, deszcz...Buuu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
azzi, oby poszła równie szybko jak przylazła
do tej pory żyłam w nieświadomości jak piękne jest życie bez swędzenia
w tym tygodniu czeka mnie dentysta, potem laryngolog i ginekolog - trzeba wykluczyć ewentualne stany zapalne w organizmie, bo one mogą się objawiać właśnie pokrzywką
wczoraj i przedwczoraj to mi się płakać chciało, tak mnie nogi swędziały, dziś jest lepiej swędzi tylko trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Alergie żądzą się swoimi prawami. Mnie katar sienny, gigantyczny zresztą, z puchnięciem, łzawieniem itd., dopadł po raz pierwszy jak miałam 21 lat i byłam na wsi, na którą z resztą jeździłam od wczesnego dzieciństwa. Potem, przez kilka lat dopadał mnie w sierpniu a później przestał. Zero alergii. Czasem tylko kicham jak się zakurzę za bardzo.
Ale miski "wykluczeniowej" współczuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
nie jest źle na tej misce - choć nie ukrywam, że mi jajek i ryb brakuje, ale jeszcze dwa tygodnie - zleci - gorzej było przez te trzy dni na samym ryżu

czytam sobie forum netowe przy berlińskiej klinice, która się pokrzywką zajmuje i tam biedacy w szpitalu do miesiąca na ryżu, ziemniakach i wodzie żyją, NIC więcej, to jest hardkor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dziś DNT - pierwszy dzień cyklu, a nie wolno mi wziąć tabletki przeciwbólowej, zaraz idę się zawinąć w koc z termoforem

na śniadanie był własnoręcznie zrobiony serek, pyycha
ja chcę swoją krowę - mleko było świetne, kawałki masła w nim pływały
wartości w dzienniku wpisałam takie, jakie znalazłam dla takiego mleka








Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-08-13 19:17:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Arkona a co ten serek taki bidny w białko? Ja zawsze wiejski wpisuję w dzienniku jak tłusty, czyli w 100g powiedzmy ok.20g białka. Hmm? Godaj, bo może o czymś nie wiem i żyję w niewiedzy

Zmieniony przez - Kendra w dniu 2012-08-13 19:39:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium