SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
obliques owszem, leki na ciśnienie mogą być sprawcą, zależy z jakiej są grupy, wg alergolog mój lek jest "czysty", na testy czekam na termin

Dziś DNT, nie dam rady ćwiczyć po lekach: wzięłam poczwórną dawkę cetryzyny plus trzy desloratadyny, bo spuchłam, steryd czeka - jego mam brać jakby mi krtań puchła do czego mam nadzieję nie dojdzie

obli ja wrócę tylko do ryżu, mięsa, oliwy i kilku warzyw
od trzech dni piję koktajle i od tego czasu jest gorzej, jagody? orzechy? sprawdzę jak będzie

rozkład zostawić stary?: 120B/130W/60T rotować tłuszczem do 80g?


obrzęk przy pokrzywce wygląda tak






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Osz ty w życiu...To chyba faktycznie alergia pokarmowa. Ze 20 lat temu, zjadłam słoikową, kupną sałatkę i podobnie mnie pokarało, tylko jeszcze nos mi się poszerzył znacznie. Współczuję bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arkona mam nadzieje,ze szybko przejdzie. Wspolczuje....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
heh.. takie oko to mi sie raz zrobiło jak je zatarłam jakimś kremem w ciągu dnia znikło, niezłe kwiatki... Dziwne rzeczy sie dzieja u ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
nie nudzę się medycznie, to pewne ;)
tylko na chwilę dziś - rodzina wpadła niespodziewanie na weekend

najbardziej bym chyba typowała w nietolerancję histaminy, bo najmniej dolegliwości miałam/mam na diecie niskohistaminowej, czyli ryż, duszone mięso, kilka warzyw, zero przypraw, aromatów itp. Ale to takie gdybanie teraz, równie dobrze może być jakaś alergia krzyżowa.

Inna kwestia - jakoś muszę uspokoić organizm, bo żeby iść na testy, to nie mogę brać przez kilka dni leków - jakakolwiek zmniejszenie dawki na razie w grę nie wchodzi, bo widzicie co się dzieje.

obli znalazłam nawet jakąś szwajcarską stronę
http://www.histaminintoleranz.ch/symptome.html

Moja koleżanka, orientująca się w homeopatii itp. twierdzi, że organizm przez skórę się oczyszcza, że przy chudnięciu różne syfy wychodzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a kiedy sie zaczeło, co wczesniej zrobiłas, moze nowy lek, moze szczepienie, moze jakas podróż???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
jakoś od początku czerwca, jak Euro się zaczęło
nie zwracałam uwagi, bo najpierw to było parę kropek i myślałam że mnie coś ugryzło, jak to latem. Potem dołączyło puchnięcie, się dziewczyny tu śmiały że jak Angelina wyglądam

miałam nowe krople do oczu, ale już kilka tygodni temu wróciłam do starych.
W okolicach Wielkanocy brałam ze trzy tygodnie antybiotyki na zapalenie płuc. Dlatego biorę probiotyk, jedną z przyczyn pokrzywki może być wyjałowienie jelit/Zła równowaga bakterii i grzybów, może kombuchę od kogoś dołożę.
Ot zagadka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w temacie homeopatii to mogłabys spróbowac calcarea carbonica chociaz nie jestem pewna musiałabym posiedziec i sprawdzic dokładnie wszytskie objawy, a na to trzeba wywiadu i dwóch godzin szukania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
też już o tym myślałam, może czas kogoś poszukać - na miejscu na pewno nikogo sensownego nie ma

dzięki za tipp, rozejrzę się za tą calcareą, potencja jaka? nie znam się zupełnie, wiem tylko że są różne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
30 C jest taka standartowa, , na początek mozesz na szklanke wody dac i wstasac az sie rozpuści i z tego wziąc łyzke (plastikowa łyzką), co godzine , 5x, i zobaczymy czy cos pomoże, więcej brać nie musisz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium