SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
ruszylo sie, to super

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
kaszmirka, anister dzięki
nadgarstek lepiej, prawie go nie czuję, zobaczymy co powie dziś wieczorem na siłowni
u nas dziś pada i raczej jesiennie niestety

obliques
miska bez wywaru to mniej więcej, w zależności od tego jakie dzikie białko mam 1600-1700 kcal 90-95g białka, 75-90g tłuszczu i węgli(tu się zdziwiłam początkowo) 130g
do tego piję cztery kubki wywaru i warzywa na parze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
o to ładnie Przykładaj sie do ćwiczen na ile dajesz radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Przykładaj sie do ćwiczen na ile dajesz radę

obli, ja naprawdę ledwo żywa z siłowni wychodzę

miska wg rozpiski
rozumiem, że na razie niczego nie dokładamy/obcinamy?
napiłam się po siłowni koktajlu i dostałam zgagi

przed 10 minut orbison
po 15 minut orbison
ATG challenge x30





Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-02-29 00:17:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
obli, ja naprawdę ledwo żywa z siłowni wychodzę
Chyba tym razem w kontekście łapki

Fajnie centymetry puściły. Oby przeszło w trend

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2012-02-29 00:38:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Chyba tym razem w kontekście łapki
shrimp do mnie to wczoraj drukowanymi mówić trzeba było, nietomna byłam, kawy mi się chce a nie mogę

miska wg rozpiski plus tran, olej kokosowy i leki: BetoZK, Valzek plus Dexamytrex na oko

dziś: wytrzymka wg shrimp
ATG challenge x35
tabelki tym razem nie będzie, bo mi nie chce wysłać z nią postu
w każdym razie wytrzymka jak co tydzień, z tym że ze względu na łapę, zamieniłam wejście rękami na podwyższenie na pajacyki

byłam u okulistki bo mi dwa dni temu coś wylazło na dolnej wewnętrznej powiece - gradówka jak się okazało, wg pani dr mam mniej więcej 50% szans, że uda się wyleczyć antybiotykiem, inaczej trzeba wycinać, na razie antybiotyk dwa tygodnie

z pozytywnych rzeczy: ciśnienie śródgałkowe w normie, siatkówka na swoim miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
arkona bardzo sie ciesze ze z cisnieniem i siatkowka wszystko ok
oby teraz tylko antybiotyki zadzialaly

Widze ze i u Ciebie problemy nadgarstkowe dluzej sie trzymaja. Ja po nartach nadal czuje bol jak ruszam dlonia na boki a chce juz od poniedzialku zaczac normlanie regularnie cwiczyc. No nic mam nadzieje ze nam wkrotce sie ponaprawiaja

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
kaszmirka musi być dobrze, innego wyjścia nie przewiduję

dziś: godzina callanetics
ATG challenge x40

miska wg rozpiski by obliques plus tran, leki: BetoZK, Valzek i Dexamytrex

zjadłabym jajko
obli, czy na Wielkanoc przewidujesz powrót jajek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Moja córa tyż ma gradówkę obecnie. Nic dochtór o wycinaniu nie mówił. Tylko antybiotyk dał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
azzi to zależy od stopnia rozwoju, czasem się wchłania samoistnie, jak urośnie za duża trzeba ciąć - nic strasznego - znieczulenie miejscowe, nacina się powiekę i wyłyżeczkowuje gradówkę, 15 minut i po wszystkim.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium