SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
shrimp

Kendra wpisałam wartości mleka bo - dałam na litr mleka łyżkę jogurtu naturalnego, z tego wyszedł jogurt a z jogurtu serek, nic więcej nie dodawałam
dzięki za czujność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
ale się ciepło zrobiło, lato wraca

dziś rano pół godziny callanetics
zrobiona też wytrzymka wg shrimp

miski z wczoraj i dziś identyczne
leki: BetoZK, cetyryzyna



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Jak zdrówko? Lepiej trochę, mam nadzieję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a co to za pomór wakacyjny na forum??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
witam obie Izy

obli, pomór jeszcze (chyba) nie ;) mam mały poślizg pokrzywkowo-okresowy pomiary zrobię po okresie w weekend

tak na serio: zostały mi dwa tygodnie diety niskohistaminowej, pokrzywka mimo leków i diety nadal wyłazi, więc pewnie jest inna przyczyna niż jedzenie, wczoraj znów spuchłam
jutro mam dentystę, czeka na mnie ginekolog i laryngolog, będziemy wykluczać stany zapalne

właśnie odkryłam dlaczego ja taka śpiąca łażę - kurde przecież ja na lekach p/alergicznych jadę

poza tym wszystko ok, przez te diety urodzin swych lampką wina opić nie mogłam, ale co się odwlecze...
no i byłam przekonana, że 37 lat kończę, mąż mnie uświadomił że 36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Najlepszego Arkona! Dużo zdrówka i wylaszczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
O jak dobrze, skończyc mniej let niz sie wydaje Czyli sto lat i naddatkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
sto lat! Ja niestety jutro kończę tyle ile mi się wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dziękuję za życzenia

wiecie że chyba uczula mnie indyk?
pisałam, że pokrzywka wyłazi raz mnie raz więcej - dziś jadłam tylko indyka i cały dzień swędziało okrutnie i wysypało mnie od stóp do głów zwłaszcza po obiedzie i kolacji, gdzie były solidne porcje z udźca.
Jak patrzę po zapiskach pokrzywkowych, to tam gdzie przeważał indyk wysypywało mnie bardziej, tam gdzie było więcej wołowiny mniej, a już w ogóle ok było w dzień kiedy jadłam serek i wołowinę.
Zrobię sobie próbę, w weekend wołowina, potem zjem indyka.

w misce: BetoZK, cetyryzyna









Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-08-17 21:35:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium