SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
clipperka wiem, widzę to wszystko i tak też robię, tyle że u mnie NIE zapisuje

A i dzięki za kciuki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Arkona, zgłoś tutaj, że Ci nie działa
https://www.sfd.pl/Ponownie_wielka_prośba_dziennik_żywieniowy_na_PT-t812159-s8.html 

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Lejjla wielkie dzięki, ja tu trochę jak dziecko we mgle się poruszam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
obliques czy masz na myśli trening interwałowy na bieżni, eliptykach, orbitrekach itp?
szukam i nie mogę na razie znaleźć tego o czym mówiłaś :( ( tego treningu co robiła shrimp)
Ja mam w domu bieżnię elektryczną z różnymi tego typu programami, o to chodzi - można ustawić programy o różnym stopniu trudności, od szybkiego marszu, do szybkiego biegu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Ja nieco z innej beczki, zobaczyłam że nie wszystko napisałam w ankiecie :(
okulary noszę od zawsze, więc już nawet zapominam że mam wadę
napisałam, że biorę krople przeciwjaskrowe na wyższe ciśnienie środgałkowe a nie napisałam że mam -8 i -3,25 oraz problemy z siatkówką w jednym oku w przeszłości.
Zawsze jak pytałam okulistów, to zabraniali mi dźwigać - czasem mam wrażenie że na wyrost nieco- na zasadzie na wszelki wypadek lepiej zabronić.
A ja bym tak bardzo chciała poćwiczyć

tymczasem wklejam miskę na poniedziałek, ciesząc się niezmiernie że dziennik zaczął działać :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
shrimp2 dzięki, coraz szybciej idzie mi to liczenie :)
nie ukrywam, że inspirujesz mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Arkona76 bardzo się cieszę
Tylko zapatrz się na to jak leciało jak szalone, a nie jak teraz stanęło
Fajnie masz, wysokie kalorie i wysokie węgle
Możesz jeść tatara z chlebem Ale zazdroszczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
do czasu pewnie do czasu
ja na razie ledwo to w siebie wszystko wciskam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
ekhm, pierwsze ćwiczenia bo treningiem bym raczej tego nie nazwała,
zrobiłam 20 minut na mojej bieżni zmiennym tempem (na razie szybki marsz i bardzo szybki marsz, na bieg to moje kolano jeszcze nie pozwala) i padam :/
moja kondycja leży na dnie a raczej puka od spodu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium