SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Rusza sie, rusza sie fajnie. Nikt tak nie zapewni dozy tlenu i spacerkow jak psiur moja teraz sie przestawia na zdrowy tryb zycia (trzeba zgubic zimowe sadelko, bo juz przy siadaniu lapki sie rozjezdzaja), wiec obie jestesmy na diecie i zazywamy wiecej ruchu ;) akurat jak wracam z silowni to 2-3km musze wydreptac, a czasem jeszcze psa do domu przyniesc bo lapki marzna i stapac nie chce po sniegu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Spada na 1700, jestem pod wrażeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
psa do domu przyniesc
kittie, jaki wygodny mój w te największe mrozy też protestował

czasowstrzymywacz (niestety już jest marzec)
Krewetko, rano było. a kawę zabrali z miski :'-(

azzi, byle do przodu


miska: wg obliquesowej rozpiski, plus tran, olej kokosowy i leki: BetoZK, Valzek




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dziś wytrzymka wg shrimp
ATG challenge x70

i miska wg rozpiski by obli, plus tran, olej kokosowy i leki: BetoZK, Valzek



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
obliques, jak znajdziesz chwilkę, mam pytanie

dziś po rozpiskowym lunchu (w ramach dzikiego białka był dziki łosoś, warzywa: duża ilość brukselki, reszta wg planu) dostałam jakieś pół godziny po zjedzeniu trzęsiawki, dreszczy i zasypiania na stojąco, miałam wrażenie że jak zamknę oczy to natychmiast zasnę, zresztą nadal czuję się jakbym w łeb dostała
od kilku dni mnie trochę po głównych posiłkach telepało, ale dziś to była masakra, jakby mi ktoś kabel odłączył

mam pytanie: czy zostawiamy miskę tak jak jest? od 10 dni jestem na tej misce, rozkład wychodzi mniej więcej ok.1700 kcal 90-95g białka, 75-90g tłuszczu i węgli 130 - liczona bez wywaru


i wieczorna wypiska:





Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-03-08 22:21:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
nie działało mi forum wczoraj wieczorem, więc dopiero teraz wpisuję

wczoraj: godzina callanetics
miska: wg wypiski by obliques plus tran, olej kokosowy i leki: BetoZK, Valzek

dziś:
miska j.w.






Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-03-11 00:07:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
wczoraj DNT plus oczywiście ATG challenge i marsz po lesie z kijkami - coraz cieplej się robi
w następny weekend ma być u nas słońce i 18 stopni

dziś: bieżnia 30 minut
atg challenge

miska: wg rozpiski by obliques, plus tran, olej kokosowy i leki: BetoZK, Valzek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dzień dobry Ladies i inne chłopy
dziś wtorek, więc pomiary
poszło 10kg od początku i dwa rozmiary ciuchów w tyłku - zaczynałam ze spodniami 54, ostatnio mierzyłam 50 i były za duże, 48 jeszcze wąsko, więc jest coś pomiędzy


miska: wywarowo-koktajlowa by obliques

miska to ok.1600-1700 kcal 90-95g białka, 90-100g tłuszczu i węgli 130 - liczona bez wywaru i dozwolonych warzyw (piję cztery kubki)
podstawowa miska: czyli koktajle, olej kokosowy i węgle do głównych posiłków to ok 1400-1500kcal, reszta pochodzi z mięsa, no i tu się bilans waha, w zależności jakie dzikie białko uda się upolować

obliques, mam pytanie od kiedy mogę włączyć surowe i kiszone warzywa i ewentualnie filiżankę kawy ziarnistej rano?








Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-03-13 07:41:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Arkona, widac nosisz rozmiar 49 .

pieknie polecialo

The best way to predict your future is to create it.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium