SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2928602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dejwikkk
niektore IA np obnizaja poziom IGF-1 , wplywaja tez negatywnie na profil lipidowy






Zmieniony przez - Dejwikkk w dniu 2017-08-20 16:35:44


Nie lecę GH, więc igf'em specjalnie przejmować się nie muszę.
I tak jak wspomniałem wcześniej, chce estro utrzymać w górnej granicy, więc na pewno nie można tego nazwać "za niskim".

Myślę, że Luki rozwiał już wątpliwości

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
luki77
opalinho
BzykuDG
Opalinho, u mnie górna granica, to 40. A po co mi wysokie estro? I jaka różnica, że to masa?



a po co Ci niskie?! Właśnie mi się wydaje, że 80 to nie jest wysokie estro. Różnica taka, że redukując zbijasz to estro aby m.in. pozbyć się totalnie wody podskórnej. Ale na masie jeśli nie odczuwasz żadnych sajdów to nawet wskazane jest chyba nieco wyższe niż zbite "dla zasady" no ale może sie mylę. Zaraz wjedzie Macierewicz, siła pójdzie dale w górę więc choćby dla stawów bezpieczniej nieco wody trzymać. Choć tak jak mówię - Ty sylwetkę trzymasz dalej extra stąd moje pytanie, czysto z ciekawości, bez hejtu.


nie zbijanie estrogenu to głupota totalna,podwyższone estro nie daje żadnych benefitów tylko też wpływa negatywnie na pewne aspekty,norma jest po to żeby ją trzymać


rowiniesz Łuki na jakie najbardziej? Pomijam kwestię samopoczucia. no a norma....w przypadku testosteronu już ta teoria się nie sprawdzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
opalinho
luki77
opalinho
BzykuDG
Opalinho, u mnie górna granica, to 40. A po co mi wysokie estro? I jaka różnica, że to masa?



a po co Ci niskie?! Właśnie mi się wydaje, że 80 to nie jest wysokie estro. Różnica taka, że redukując zbijasz to estro aby m.in. pozbyć się totalnie wody podskórnej. Ale na masie jeśli nie odczuwasz żadnych sajdów to nawet wskazane jest chyba nieco wyższe niż zbite "dla zasady" no ale może sie mylę. Zaraz wjedzie Macierewicz, siła pójdzie dale w górę więc choćby dla stawów bezpieczniej nieco wody trzymać. Choć tak jak mówię - Ty sylwetkę trzymasz dalej extra stąd moje pytanie, czysto z ciekawości, bez hejtu.


nie zbijanie estrogenu to głupota totalna,podwyższone estro nie daje żadnych benefitów tylko też wpływa negatywnie na pewne aspekty,norma jest po to żeby ją trzymać


rowiniesz Łuki na jakie najbardziej? Pomijam kwestię samopoczucia. no a norma....w przypadku testosteronu już ta teoria się nie sprawdzi



pierwszy nasuwający się od razu to łatwiejsze gromadzenie się tkanki tłuszczowej i to nie broscience

kolejny z którego mało kto sobie zdaje sprawę,wysokie estro zmniejsza ilość plemników więc może prowadzić do problemów z płodnością

kolejny podwyższone ciśnienie krwi(z którym tak naprawdę większość "koksujących" nie zaprząta sobie głowy i chodzi przez całę lata)a do czego prowadzi taka sytuacja z begiem lat wie każdy
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 381 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232698
Bzyku a jakies wymiary bys podal ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wysokie estro tak samo jak za niskie ma też negatywny wpływ na lipidowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147131
podwyższone estro jedzie również po prostacie

No likes us and we don't care..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Sono Tutti
Bzyku a jakies wymiary bys podal ?


170cm wzrostu i but 40,5-41. Innych nie znam niestety.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
20.08.17

Dzisiaj waga +0,7kg, ale jeszcze sporo siedziało we mnie żarcia. Chociaż jutro i tak pewnie będzie więcej.
W związku z wczorajszym dniem trochę dzisiaj zmian w cardio i diecie.


Trening
Klatka + łydka:

1. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej - 6x100kg; 6x105kg; 6x110kg; 6x115kg; 3x120kg
2. Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej - 8x40kg; 8x40kg; 8x40kg
3. Wyciskanie sztangi na ławce skos dodatni - 10x60kg; 9x60kg tempo 41x0
4. Rozpiętki na ławce poziomej - 12x22,5kg; 12x22,5kg; 12x20kg
5. Rozpiętki na bramie klęcząc - 12x7szt.; 12x6szt.
6. Dipsy - 3x MAX ciężar ciała

7. Wspięcia na suwnicy - 4x MAX
8. Wspięcia siedząc - 4x MAX

Rano na czczo 1h biegania w terenie.
Po siłowym 30 min orbitrek.




Zmotany byłem na treningu i nie zaważyłem, że przy poziomej ostatnio na 115kg zrobiłem tylko 5 powtórzeń i miałem dzisiaj zrobić regres, więc zrobiłem progresję hehe. I tym samym 115kg poszło na 6 razy, a 120 już tylko na 3
W wyciskaniu sztangielek dorzucone 2,5kg i w pozostałych ćwiczeniach podobnie, więc ogólnie bardzo udany trening.

Zrobiłem dzisiaj też nadprogramowe 1,5h cardio.


Dieta - LC/LF
CARDIO
1. Omlet białkowy nadziewany twarogiem.
TRENING
2. Omlet jaglany z płatkami kukurydzianymi i polewą z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate i brzoskwiniami.
3. Indyk z kaszą bulgur i warzywami.
4. Indyk z warzywami.
5. Szejk lodowy z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate .










Więc finalnie dzisiaj zamiast 420g węgli weszło 140 i zero fatu. Do tego odpadł też jeden posiłek.
Jutro standardowa rozpiska.


Suplementacja:
FitWhey Caffeine - 1 tabs przed treningiem siłowym, 1 tabs przed cardio
FitWhey Tri Creatine Malate - 7g na czczo i 7g po treningu
FitWhey AAKG - 6 kaps przed treningiem siłowym
FitWhey Vitamine C - 3x1 tabs do posiłków
FitWhey BCAA - 15g rozpuszczone w czasie treningu siłowego i 15g przed cardio
FitWhey Magnesium+B6 - 2 tabs po treningu i 2 tabs w połowie dnia
FitWhey ZMA+B6 - 2 tabs przed snem
FitWhey Beta Alanine - 5 kaps. przed treningiem siłowym i 5g przed cardio
FitWhey Whey Protein 100 Concetrate - wg braków w diecie

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bzyku kilka stron wstecz dałeś foty gofrów. Mógł byś dać przepis na ciasto ? A szejk lodowy faktycznie poezja. Z odrobina jogurt naturalnego to już w ogóle, ten z maka się chowa :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium