SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2922464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Wróciłem właśnie z Kato.

Tak w skrócie. Targi słabizna straszna. Mało wystawców, mało ludzi. Wejściówka w cenie zaporowej, jakoś 40-45zł za 1 dzień i 10zł więcej za dwa dni. Na szczęście udało się ogarnąć za free. Jedyne plus, to ceny ciuchów z FA w bardzo dobrych cenach, to sobie wyhaczyłem long sleeva za 50zł.
Poza tym poziom zawodów całkiem niezły. Nie wiem jak wagówki, bo już pojechałem, ale po listach startowych było widać, że jest grubo.

Wczoraj z Adamem i Wolskim zrobiłem trening, ja plecy, w Smart Gym w 4 Wieżach i na prawdę kozak siłka. Po treningu coś dobrego na ząb. Dzisiaj rano z Łokerem, który wczoraj zgarnął złoto w klasyku juniorów trening (ja nogi) w Get Fit Fitness niedaleko targów, gdzie też siłka pełen ogień. Akurat sporo sprzętu na nogi, więc na prawdę rewelacja.

I to w takim telegraficznym skrócie . Z całego wyjazdu mam aż jedną fotkę z dzisiaj po treningu


Przy okazji szybka konsultacja z Adamem i dorzucamy 20g fatu w oba dni i ucinamy cardio do 4x25min. Czyli jeszcze jednak nie jestem taki tłusty


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-10-01 18:09:27
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Mialem tam dzis jechac ale stwierdzilem ze po 14 juz nie ma po co, chyab dobrze zrobilem chociaz troche załowalem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Po 14 wychodziły wagówki, więc jeśli byś jechał pod kątem zawodów, to warto by było, bo obsada była na prawdę niezła. Jak pod kątem targów, to wcale.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
No kategoria do 100kg nieźle była obsadzona Ogólnie zawody były całkiem spoko Ciebie akurat nie widziałem,Łoker i Wolski mi się pare razy przewinęli
Adama też widziałem i jego forma Bary i łapy robiły mega wrażenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Z Adamem byłem wczoraj w Silesii i więcej Go nie zabieram na shopping! Przez Niego nikt nie zwrócił nawet raz uwagi na moje łapy....
Koń przeokrutny!
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
u ciebie to chyba najwiecej miałem do nadrabiania :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Mam nadzieję, że się podobało

A u mnie dzisiaj off i spotkanie w firmie. Nie pomagają...






Ale nie dałem się skusić! Za to teraz wleciał łosoś pieczony w słoneczniku, makaron z grzybkami moon, rolada drobiowa ze szpinakiem i ziemniaki topinambur w maśle. dzisiaj przez cały dzień mam 140g fatu, więc przytnę w drugiej części dnia i będzie malina.

A dzisiaj rano po weekendzie w Katowicach waga 81,8kg, więc niecałe pół kg w górę, więc dla mnie bomba!
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Współczuję zakupów z Adamem. Ja wczoraj byłem po kurtkę to 2 godziny zeszło żeby znaleźć coś co nie jest 1,5 metrowym workiem w pasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
A nam akurat wszystko pasowało od strzała

Ale wiem jak jest. Ja to mam spory problem z ciuchami do pracy. Garnitur to tylko na miarę, marynarki i spodnie zawsze skracane i zwężane.
W zeszłym roku nawet kurtkę do pracy musieli mi skracać, bo łapy mi nie wchodziły


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-10-02 14:23:50
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Bzyku kilka dni temu wrzucales na insta story urywek jakiegoś filmu o więźniach. Pamietasz tytuł?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium