SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
ondzik
Mhm, dzieki. Bieganiem chce osiagnac to, zeby troche tluszczyku zgubic, nie mam go duzo, ale jednak w niektorych miejscach jest mi niepotrzebny, dlatego zastanawiam sie, czy nie biegac 3 razy w tyg. A basen moge dorzucic raz w tygodniu? Co do brzucha.. przeciez miesnie brzucha szybko sie regeneruja i mozna je cwiczyc codziennie. A raczej nie katuje go mocno dwoma cwiczeniami, G i H w dni z lafay'em.


Jeżeli szukasz b. znanych autorytetów niż te na forum ( )- bo generalnie każdy powie Ci to samo w tej kwestii, to nawet Lafay pisze żeby nie trenować brzucha codziennie, bo nie da to zamierzonego efektu. Brzuch to partia jak każda inna, to dlaczego chcesz traktować ją jakoś szczególnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
lowraider
nigdy nie brałeś kreatyny ? ale trenujesz ? ile masz w bicu ? - jeśli można wiedzieć ;P


Nie, nie brałem. Tak - trenuję. Co do ostatniego, to jest mój pseudo-dziennik w tym dziale i ostatnie pomiary zdaje się na str 38



Zmieniony przez - oddy w dniu 2013-06-20 12:41:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 552
Chce akurat brzuch, bo reszta ciala wyglada hmm.. normalnie. Tzn, jak nie wciagne brzucha, to on odstaje jakbym mial jakis brzuch piwny... ale ogolnie nie jestem gruby, dlatego zalezy mi na brzuchu. Chcialbym na nim sie skupic maksymalnie, zeby go splaszcyc i troche zarysowac miesnie, a pozniej zajac sie spokojnie calym cialem, czyli lafayem. Nie chodzi mi o to, zeby zrobic mega krate na brzuchu, pozniej robic duzego bica, pozniej mega klata itd. Wiem, ze cwiczy sie cale cialo, ale chcialbym po prostu maksymalnie zajac sie brzuchem, chociazby przez miesiac, zeby zrobic to, co napisalem wyzej :)

Zmieniony przez - ondzik w dniu 2013-06-20 13:20:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
pierwsze zauwazalne efekty golym okiem to jakies 2-3 miesiace przemyslanych treningow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
..całego ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 552
Czyli doradzacie lafaya, bieganie oraz jako taka swiadomosc w jedzeniu?

Zmieniony przez - ondzik w dniu 2013-06-20 16:58:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Tak to będzie dobre rozwiązanie.
A Lafay daje dość duży priorytet na klatę i brzuch, więc powinineś być zadowolony.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 552
Super! Dzieki ;) dzis juz, mam nadzieje, na dovre wroce do lafay'a ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
czy tak ze 4 ćwiczenia i 6 serii i 4 powt. to dobre na masę dla ekto ? - bo tak usłyszałem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
...
dla ekto krótkie sesje treningowe 3-4 razy w tygodniu, zakres powtórzeń 6-10 bym celował, ale co to za pytanie w ogóle

Zmieniony przez - kooteK92 w dniu 2013-06-21 18:07:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium