SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
czyli już robisz kalistenike, ale zrób sobie przerwy w tygodniu i zwiększ intensywność treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 58
czyli co moge cwiczyc sobie codziennie ale np. zrobic przerwe w niedziele?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 552
Witam, cwicze wedlug Lafay'a, jestem w drugim poziomie i wykonalem juz po 7 powtorzen w kazdej serii, dzis chcialem wykonac po 8, ale nie dałem rady. Czy to, ze studiuje od pon do czw, a od pt do niedzieli pracuje moze miec wplyw na to, ze ciezej mi ida cwiczenia? Jestem jakis zmeczony, nie wysypiam sie i troche sie teraz załamałem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Olez93 Nie. Potrzebny jest czas na regenerację.
ondzik Ominąłeś pierwszy poziom i od razu wszedłeś na drugi? Moim zdaniem kwestia leży w jedzeniu. Jesz albo za mało, albo za mało i do tego wątpliwej jakości produkty.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 552
nie nie niee, ja juz lafaya kiedys robilem. Pierwszy poziom, pozniej drugi i po kilku dniach odpuszczalem i tak przez pewien okres wracalem do lafaya zaczynajac od drugiego, az w koncu teraz wrocilem i dzisiaj taki gorszy dzien... ostatni trening czyli 6 serii po 7 powtorzen odbyl sie bez najmniejszego problemu, a cwiczac to 8 wydawalo sie takie nieosiagalne i stad ta dzisiejsza zalamka.. a co do odzywiania, to nie odzywiam sie zdrowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 58
to mogę sobie zrobić tak ze
poniedziałek wolny
wtorek boks i ćwiczenia wieczorem.
środa ćwiczenia
czwartek boks i ćwiczenia
piątek wolny
sobota ćwiczenia
niedziela ćwiczenia.

??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
TT-P-TT-PP
T-Trening
P-Przerwa
Boks to też trening
ale możesz co drugi dzień trenować po prostu, z tego co mi wiadomo na boksie też się robi pompki więc po co 2 razy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 58
a co zły plan ? na boksie pompek nie robimy, to każdy sam musi. to jak powinien wyglądać ? 5 dni ćwiczeń, 2 dni odpoczynek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Powinieneś zacząć od 1 poziomu, wtedy by nie było problemów. Moim zdaniem Lafay popełnił błąd, że w ogóle dał możliwość wbicia od razu na II poziom, bo ludzie na niego wbijają, myśląc że są gotowi, a wcale tak nie jest.

To odżywiasz się zdrowo czy nie? A ile śpisz?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 552
Ja juz kiedys cwiczylem lafayem i drugi poziom, robiac to minimum, czyli 6 serii po 5, to dla mnie idealny program na poczatek po przerwie w cwiczeniach. Odzywiam sie niezdrowo i spie roznie. Tzn nie stosuje zadnej diety, ale od tego tygodnia zaczne stosowac pare zasad. Jutro chce wstac o 6 i sie uczyc, a pojde spac ok 24, czyli ok 6h snu. Czy spiac po 6h na dobe moge byc w pelni wypoczety, czy to zalezy od organizmu? A moza da sie przyzwuczaic organizm do takiego czasu na sen?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium