SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Poprawić wyniki w powtórzeniach a co to ma wspólnego z przerwami, pomyśl :) Lafay był po prostu nie konsekwentny pisząc tę książkę. Jak opisuje wszystko od A do Z to powinien to robić przy każdym poziomie żeby nie było niedomówień - a tych jest sporo w tej książce. I właśnie IV poziom można sobie interpretować różnie a to raczej nie było celem autora ;) Czytałem opis V poziomu i to już faktycznie byłby kosmos żeby 5 ćwiczeń robić bez żadnej przerwy :D Więc raczej będe leciał normalnie tak jak wcześniej z takimi samymi przerwami.



Zmieniony przez - marsid w dniu 2013-11-02 17:37:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Zdaje Ci się, po prostu szukasz dziury w całym. Jesteś chyba pierwszą osobą która tak to zinterpretowała.
BTW. Jakie jeszcze są niedomówienia?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
A jak ja zinterpretowałem ? Gdybym zinterpretował to tak że nie trzba robić przerw to bym tak robił i nie pytał o to tutaj. Czytaj ze zrozumieniem :) Jest trochę niedomówień ale w sumie większość wyjaśnia II tom ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
W lafayu są niedomówienia? To najdokładniej opisana książka, masz wszystko jak na tacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1223
jak to jest z powtórzeniami w treningu lafaya tak sobie czytam plany treningowe i nic nie pisze o powtórzeniach a jedynie o ilości serii ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
zaczynasz od 5, i co tydzien zwiekszach o 1 albo cos takiego, masz to napisane...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Asams

Jakby nie bylo niedomowien to po co bylby II tom jako dopelnienie, rozjasnienie niektorych rzeczy z pierwszej ksiazki, zastanow sie :) Zgadzam sie jednak ze mimo niedomowien ksiazka jest dobrze napisana i poczatkujacy maja praktycznie wszystko podane na tacy i sa prowadzeni za raczke ;)

nowy98

Na I poziomie robisz maks powtorzen w kazdej serii. Od II poziomu masz juz podana ilosc powtorzen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1223
dzisiaj zrobiłem lafayowy test wyszło mi że mam zaczynać o drugiego planu treningowego jutro już moge zacząć czy zrobić sobie przerwę na regenerację bo teście ? a i jeszcze jedno czy moge dodatkowo oprócz treningów lafaya biegać czy lepiej skupić się na lafayu ?

Zmieniony przez - nowy98 w dniu 2013-11-04 18:48:43

Zmieniony przez - nowy98 w dniu 2013-11-04 18:49:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Zaczynaj jutro już bez przesady z tą regeneracją :D Możesz biegać jak masz za duzo tłuszczu i chcesz się go pozbyć. Jak jesteś chudym chłopakiem, ektomorfikiem to aeroby sobie odpuść jeśli chcesz przybrać na masie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1223
w ksiażce pisze że mój cel to wykonanie 8 powtórzeń ćwiczenia B dzisiaj zrobiłem 7 na zmęczeniu ale myśle że jak jutro zaczne od ćwiczenia B to te 8 zrobię na śniadanie w pierwszej serii to jeżeli z robię te 8 to od razu iśc do 2 poziomu czy dokończyć ten jeden trening w drugim planie treningowym i dopiero zaczynać 2 poziom ? i jeszcze jedno czy w tym planie treningowym musi być bardzo dobrze ułożona dieta bo moge nie mieć czasu na gotowanie tego wszytkiego robienie zakupów by mieć odpowiednie produkty oraz pieniędzy

Zmieniony przez - nowy98 w dniu 2013-11-04 20:07:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium