SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1223
mam ptanie co do treningu mawashiego jezeli mam trenować 3 razy w tygodniu co drugi dzień czyli poniedziałek środa piątek to w weekend mam cały odpoczywać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, albo wybrać aktywność niezwiązaną z treningiem oporowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1223
może być np bieganie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38658
Może.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38658
Na początku każdemu idzie tak siła ? bo ja w poniedziałek zrobiłem w 3 s (ostatniej już) 40kg x12 dzisiaj robie trening robię tą 3s (niby ostatnią) jakoś tak lżej niż kiedyś to myślę zrobię i 4 :D i dowaliłem 45kg x12
wyciskanie sztangi płasko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
pekulski104
Na początku każdemu idzie tak siła ? bo ja w poniedziałek zrobiłem w 3 s (ostatniej już) 40kg x12 dzisiaj robie trening robię tą 3s (niby ostatnią) jakoś tak lżej niż kiedyś to myślę zrobię i 4 :D i dowaliłem 45kg x12
wyciskanie sztangi płasko.



Ty, Pekulski przestań pajacować. Weź FBW z podwieszonych, gdzie są przysiady ( lub A i B z mc ) i rób to przez przynajmniej 1-2 m-ce. Bo jak spojrzałem do Twojego dt to masz 2x wyciskanie na płaskiej..po cholerę ja się pytam? Gdzie jakieś ciężkie ćwiczenie na dół? Gdzie drążek chociażby?

Poza tym uginasz ramiona prawie na takim samym ciężarze jak w mp, więc zapewne bujasz się jak trzcina na wietrze.

Weź się chłopie do roboty i przestań p**lić trzy po trzy ciagle. Do tego pooglądaj filmiki z poprawną techniką ćwiczeń. Powodzenia.

Sorry chłopaki za off
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38658
Będę robił bułgary nie moge robić przysiadów bo nie mam kur bo po pierwsze nie mam jak zarzucać sztangi jak sam ćwiczę... a po drugie nie mam zacisków bo mam robioną... mam tylko prostą ławke bez możliwości kątów. Drążek mam ale za wąsko a na plecy trzeba szeroki zresztą wiesz jak ja się podciagam. Co masz do mojego FBW tu są plany http://www.kulturystyka365.pl/trening-fbw-full-body-workout.html ale ja mam zmodifikowany pod swój sprzęt. Więc kurdwa mówie zeby doradzić jakie ćwiczenia. Co zamienić pisałem na 1 forum na 2 Venc sprawdzał i gadali że plan dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Drugie wyciskanie jest na tricka i ma to być wyciskanie wąsko, a z tego co widzę tutaj i tutaj operujesz tym samym ciężarem. Więc coś jest nie tak...
Skoro nie możesz robić zwykłych przysiadów. Rób wykroki albo bułgary. I zacznij sensownie ogarniać obciążenie.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38658
Tak robię je wąsko 40 cm czy całkiem wąsko ? nie bedzie sztanga chulać ? Wlaśnie chodzi oto że nie wiem jak progresować z obciążeniem dlatego oto pytałem.. teraz jest tak zrobione na fulla obciążenie. to jak dodawać ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium