SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
ponoć tylko u początkujących jest możliwe przybieranie na masie i redukowanie tkanki tłuszczowej jednocześnie, tak to pozostaje masowanie i redukowanie Ano trochę tego mięcha trzeba mieć, ażeby było co odsłaniać.

Kwestia względna.

Zmieniony przez - oddy w dniu 2013-06-27 15:02:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Jak się ćwiczy na początku to dopracowana dieta masowa, najczęściej prowadzi do rekompozycji sylwetki (tak jak pisze Oddy), a dopiero w dalszej kolejności do masy.
Żeby redukować? Kwestia gustu, jedni chcą wyglądać jak Bruce Lee, a inni jak Coleman. Każdy sam musi określić, kiedy jest odpowiednia pora.



--- W sumie nie napisałem, nic więcej niż Oddy. :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Dostałeś soga, żeby Ci nie było smutno ( nie wiem czy wszedł ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
no właśnie ja rok temu ważyłem 65 teraz ważę 80 i wzrost 188 - chyba jeszcze trzeba jechać na masie tak do 85 nie ? i zacząć rzeźbić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
to jest sprawa indywidualna.

jeśli widzisz że zaczyna podlewac i przybierasz już w większości tk tłuszczową, to warto lekko zjechać z ww chociażby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
no właśnie oponka jest ale to jest do dopracowania ;P teraz lato to ciężko będzie mase robić ;/ ale i taak wyszedłem z niedowagi więc jestem z siebie zadowolony, denerwuje mnie jedno że i tak przy takiej wadze nie widać tak masy niektórzy ważą po 75 i są bardziej nabici - ale to tłuszcz


Zmieniony przez - lowraider w dniu 2013-06-28 14:40:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na początku przygody z masą rośnie gęstość białek budujących mięśnie, z tego powodu obwody nie rosną, a waga idzie w górę. W końcu i obwody zaczną się powiększać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
japier.. ale doj**. dziś do pieca ręce to mi chcą odpaść, NO A PYTANIE DO TEGO :
przy pakowaniu hantlami stojąc - rzuca mną troche ta jakbym podrzucał ten ciężar, i zaczęło mnie coś boleć w prawym dolnym rogu brzucha - boje sie że to może być przepuklina choć jak podnosze prawe kolano do klatki to nic nie boli - co robić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 104
Witam, mam pytanie. W sumie chodzi o jedno, otóż: na czym polega kalinistyka w domowych warunkach?

To Ty projektujesz siebie, dlatego zrób to jak najlepiej!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Lowrider Popracuj nad techniką.
kszyhuuu Kalistenika= trening z obciążeniem własnego ciała. Więc na czym ma polegać? Dipsy, pistolety, podciągania itp.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium