SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38658
Słuchajcie siostra chce spalic trochę tkanki ma na brzuchu ma 13 lat ok. 45 kg i 155 cm wzrostu to co dla niej odpowiednie będzie bieganie pewno tylko w jakich ilościach ?

Zmieniony przez - pekulski104 w dniu 2013-06-23 20:50:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
45 kg i 155 to nie dobre bmi ? ona i tak urośnie jeszcze sporo wiec ja bym sie nie przejmował, niech mniej je i tyle a z reszta teraz lato to i tak sie mniej chce jeść no i niech odstawi przekąski ( batony pepsi ... ) - ale to tylko moje sugestie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38658
No właśnie ona ma celiakie i tak dużo nie je ale wiesz ludzi sobię czekolade zjeśc xD hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38658
Hah.. ja wsumie też w przyszłości tkanke do 0 % walnac bo na kaloryfer też mnie trochę skręca gdyby nie tkanka to już by było ładnie a takto zasłania hehe :D ale narazie muszę masowac !!! :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Polecam crossfit dla siostry + aeroby. :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
no właśnie to jest smutne albo kaloryfer albo masa ;P a tu lato jeszcze i masuj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pekulski104
Hah.. ja wsumie też w przyszłości tkanke do 0 % walnac bo na kaloryfer też mnie trochę skręca gdyby nie tkanka to już by było ładnie a takto zasłania hehe :D ale narazie muszę masowac !!! :P

Do zera nie zejdziesz. Najlepsi kulturyści schodzą przed zawodami max do 4% z tego, co mi wiadomo. Przy 10% kaloryfer powinien być już widoczny.
Odnośnie innego postu: siostra na odchudzanie ma jeszcze czas, ale im wcześniej wpoi sobie, że warto się ruszać i zdrowo odżywiać, tym lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
Venc1Lq
Polecam crossfit dla siostry + aeroby. :)

glupota jak ch**, takiej malej duzo nie potrzeba, rower, bieganie, plywanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
albo nie sie opala dziewczyna, tez sali troche ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
GSMT. Pompki, brzuszki i przysiady w formie crossfitu, dobre nawet dla dzieciaka. Takie rzeczy się robi na WFie w podstawówce. Chyba nie myślałeś, że ma nap*****lać ze sztangą. :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium