SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 229
Dlatego póki nie mam możliwości na drążek to czy warto dołożyć jakieś ćwiczenia z kettlem (mam jednego 20 kg)? Jeśli tak to jakie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Swing

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
czytałem i oglądałem wiele filmików ale wolę na 100% wiedzieć
a więc: czy opuszczając sie na drążku to trzeba opuścić się do wyprostowania łokci czy moga być ciut zgięte?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
To zależy w jakim zakresie się podciągasz. Pełne podciąganie jest ze zwisu, ale wiadomo nie ma co "przeprostowywać" łokci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
no właśnie chyba od tego cała ręka bolała mnie na treningu ;/ - ale serie skończyłem, chyba ścięgno troszku naderwałem czy coś, ale dzis jest jak nowa :D no drążek mam nisko a ja wysoki jestem więc mi ciężko ogólnie ale jakos daje se radę tylko że nogi mi sie troche o ścianę obijają jak je podwijam - no cóż domowe warunki xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Spoko, ja też mam dość nisko ten drążek i podwijam nogi pod siebie To też ma swój urok


Btw, naderwać to nie naderwałeś, bo byś z bólu nie wyrobił. Ew. trochę przeciążyłeś, naciągnąłeś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Pooodddbijacz!

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
zastanawiam się nad kupnem kreatyny :P mam pytanie czy opłaca sie kupić tylko 30 tabletek bo tyle czasami jest w jednym opakowaniu- i jeść np. po 1 dziennie czy jednak to bez sensu i trzeba kupić tyle żeby na 6-8 tyg. starczyło ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Jak cykl, to sensowny. Do tego dobry trening i dieta. 30 tabsów to za mało nawet na miesiąc.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium