SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Racja, zupełnie zapomniałem o wadach postawy.
GSMT zawsze czujny!

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
barki równe, poręcze też ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Robiłeś sobie jakieś przerwy od czasu pojawienia się bólu?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
wazne tez w ktorym miejscu ten obojczyk boli bo jak przy barku to wlasnie moze byc bark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
marsid, co znaczy "w momencie puszczania poręczy"?
chodzi Ci o opuszczanie czy jak już kończysz ruch i schodzisz z poręczy?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Pewnie jak schodzi.
A to ja też taki ból miałem jeszcze niedawno. Nie wiem czym to spowodowane. Przeszło mi jak zacząłem obciążenie dorzucać. (nie czytałem jego postu... xD)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Teraz leci 10 tydzien treningu. Nastepny robie wolny. Bol jest centralnie na obojczyku i nasila sie w momencie kiedy juz puszczam porecze po skonczonej serii. Jak schodze w dol to tez jest odczuwalny. W II tomie ksiazki Lafaya jest zreszta tak to wlasnie opisane. I autor nazywa to bolami adaptacyjnymi ktore mina po kilku tygodniach. Tyle ze u mnie leci juz 6 tydzien i bol jak byl tak jest dalej... Nic moze przejdzie po tym tygodniu przerwy. Mam taka nadzieje przynajmniej :p

Zmieniony przez - marsid w dniu 2013-09-18 06:56:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
O matko sory, ja też miałem w mostku a nie obojczyku, więc nie wiem jak pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
wrzuc filmik bo moze cos zle robisz a nie jstes tego swiadomy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium