SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Venc1Lq
Lubię seks w plenerze


A Ty Krzyh?




Chyba o to chodziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
lowraider
no ale jednak jak sie spali dodatkowo z 1000 kcal praktycznie codziennie to masa raczej nie ruszy ;/ jem ile wlezie 7 posiłków i wychodzi czasami troche ponad 3 g białka

kup gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
nie mam kasy na takie rzeczy :P yyyy jecie cynk ? ( tabletki) podobno podwyższa testosteron, daje jakieś efekty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
jezeli nie masz diety dopietej to nawet na SAA bedzie lipa, taka prawda, zeby cos poczuc trzeba podstawowe rzeczy ogarnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38658
1.Czy woda gazowana jakoś szkodzi ? czy trzeba koniecznie niegazowaną bo tylko gazowaną pije ..
2.Jaką wodę pijecie i polecacie jaka jest dobrze zmineralizowana ? bo ja akutalnie "polarisa" pije.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
1. Nie, ale mniej jej wypijesz - gorzej nawodnisz organizm

2. Cisowianki itp są dość korzystne cenowo. Ew. Muszyna ale już droższa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
ja pijam zywce 1,75l z biedry, co do polarisa dla mnie smakuje jak kranowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
bo to jest kranówa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Akurat woda gazowana w nadmiarze szkodzi. Przez wydzielanie gazów w żołądku, powoduj podniesienie kwasu żołądkowego, a to w konsekwencji prowadzi do refluksów, a te z kolei są prostą droga do nowotworów. :P
W NADMIARZE!

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
a naciąłem się gdzieś na potreningu.pl na art ze z tym nowotworem czy rakiem to nieprawda. Tyle ze nie chciało mi się specjalnie zglębiać tematu.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium