SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Dieta to 70% sukcesu jakiby to nie był trening ;] Czy przejść na II poziom czy zostać jeszcze na I to zależy tylko od Ciebie i od tego jak się czujesz. Jeśli czujesz że jesteś dobrze przygotowany kondycyjnie żeby dać rade z 25 sekundowymi przerwami między seriami to śmiało przechodź na II poziom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1223
a czy moge trenować jedynie na wyniki ? chodzi mi o ilość pompek,podciągnięć na drążku,kondycja bez robienia masy i diety ? np planem armstronga jest tutaj na forum na podciąganie się + jeszcze bieganie ? bo tak sobie myśle że ja nie dam rady trzymać diety na odpowiednim poziomie mam szkołe obowiązki więc myśle żeby skupic się na wynikach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Diete każdy jakąs ma ;) Bylebyś nie jadł śmieci - słodyczy, fast foodów itp. - starał się w miare możliwości dostarczać tego białka i będzie ok. Kondycję i ogólną sprawność na pewno poprawisz nawet bez tak super dopracowanej diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3030
A ja mam pytanko na wyrzeźbienie mięśni brzucha lepsze są spietki czy deska (plank) Bo w artykułach pisze jedno a na forum wszyscy piszą drugie to jak to w końcu jest? Jaka jest różnica między tymi dwoma ćwiczeniami poza tym ze plank jest ćwiczeniem nie izolowanym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Na brzuch najlepsza dieta. :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3030
Fakt :D Ale przy budowie ektomorficznej nie mam tłuszczu do zrzucania a dieta tez jest chyba ok. W tej chwili wykonuje spiętki ale przeczytałem o planku i zastanawiam się co lepsze. Dlatego zadaje tu pytanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Miesnie brzucha ma kazdy. Zeby je odslonic trzeba zejsc do jakichs 10-12 % bf. Oczywiscie zeby ten "kaloryfer" prezentowal sie dobrze, nie byl plaski to trzeba te miesnie cwiczyc ;) A co lepsze plank czy spiecia ? Oba dobre ;)

Zmieniony przez - marsid w dniu 2013-11-05 13:26:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
ma ktos wiecej niz bodybuilding 1 lub 2?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 278 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11732
Mam Lafaya ale puki co nie jadę jego treningiem. Zacząłem trenować 2 tyg. temu po wielu latach siedzącej pracy i rozpisałem sobie na pierwsze 2 miechy taki trening:

+ podciąganie / nadchwyt szeroko
+ pompki
+ podciąganie / podchwyt wąsko
+ dipsy na krzesłach
+ przysiady z 10 kg plecakiem :)
+ wykroki z 10 kg plecakiem :)
+ wspięcia na łydkach z 10 kg plecakiem :)

Taki trening: pn, śr, pt.
Ppo dwa obwody z 1 min. odstępem między ćwiczeniami. Puki co, serię wykonuję na maxa, aż do ostatniego nieudanego powtórzenia.
Bieganie, ok. 6 km: wt, cz.
Oczywiście dieta.

Na razie co tydzień 1 kg w dół i regularny wzrost siły - dipsy na początku było 6 a teraz 10.

Co myślicie o takim treningu na kilka pierwszych miechów.

Zmieniony przez - Struc w dniu 2013-11-05 17:53:57

dzienniczek - rower, bieganie, pływanie, kalistenika i inne

http://www.sfd.pl/DT_Struc__crossfit,_rower,_bieganie-t1121315.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Struc
Do oceniania planów zakłada sie osobny temat, ale skoro już zamieściłeś.
Plan spoko. Tylko dipsy zamień miejscami z pompkami, no i zamiast zwykłych pompek rób pompki z nogami wyżej. Staraj się oczywiście dokładać obciążenia w miarę możliwości.
Darandol U mnie super działało kółko rehabilitacyjne + unoszenia nóg w zwisie na drążku. Mimo dużej ilości tłuszczu było widać że mięśnie brzucha rosną.
Kółko rehabilitacyjne 6s, przerwy 25-30 sekund
Unoszenie nóg w zwisie na drązku 6s, przerwy 25-30 sekund.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium