SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
prostowniki i równolegloboczne

I czy moglbys na 2 pytanie odpowiedziec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
ad 1)
martwy ciąg, wioslowanie, przyciąganie w opadzie tuowia, podciąganie na drążku(wąski chwyt)

ad 2) wersja martwego ciągu lub ćwiczni tzw "dzień-dobry".

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
trenuje obwodowym i jestem ciekaw czy można do obwodu dodać serię czyli robie ćwiczenia po kolei zgodnie z zamierzeniami i dochodze do np pompek robie 1 serię po czym kilka sek przerwy 2 seria i dalsza część obwodu , ??

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Takie coś dorzuć już po treningu jak chcesz. Ja tak dorzucałem podciąganie.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
pytałem w spamie ale tu też nie zaszkodzi , czy takie coś po obwodach mogę dorzucić na plecy ?

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
plany 100pompek,50podciągnięć itp nie są dobre na dluższą metę

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
to lepiej sam obwód narazie zostawić ?

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Owszem

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
wiedziałem że mogę na was liczyć :D Dzięki

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
kurde ,myśle że jak to początkujący tak i ja chciał bym szybkich efektów i tak się zastanawiam ,robiąc trening obwodowy 3 tygodnie,od 2 tyg nie ma jakiś specjalnych rezultatów w ilości podciągnięć (jedyne to technika coraz to lepsza i coś tam mięśnie bardziej czuje ,jednak ilość pow nie idzie do góry ) czy w tym treningu to normalne i ma on nas tyklko przygotować do dalszej drogi czy coś mogę źle robić ??

Piękno jest w prostocie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium