SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Jak chcesz, możesz i na płaskiej. W każdym kącie atakujesz inną część klatki, tak samo jak przy wyciskaniach.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38658
Co by się stało gdyby się nie progresowało z serii na serię ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Umarłbyś śmiercią bolesną. Sam robię teraz trening na 4 docelowych i mam w miarę dobry progres, ale piszę to z zaświatów .
Jak robisz kilka serii na stałym ciężarze, to jest to o tyle dobre dla układu nerwowego, że oswaja się z docelowym obciążeniem dość mocno. W okolicach 6-7 serii (powiedzmy, że przed 4 docelowymi robisz 3 rozgrzewkowe) wydajność CUN znacznie rośnie, a dzięki temu, że nie progresujesz co serię, nie musisz podchodzić zbyt blisko swojego maksymalnego ciężaru, co mogłoby spowodować blokadę. Bardzo sobie chwalę ten system.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38658
Wiesz bo po co mam się męczyć z tymi ustaleniami cieżaru.. nie wiadomo to ile jak progresować nieraz i liczyć żeby było 12-10-8 tylko ładować tym samym 3/4 s

ps. Oceniacie tu plany spilit m.i.n ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Jak najbardziej możesz tak ćwiczyć. :)
Nie, od planów są osobne tematy.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
Na czym polega hollow body, bo oglądałem instruktaż i nie jestem pewny o co tam chodzi. Napięcie brzucha i lędźwi? np. podciąganie z hollow body?


Oddech siły to kierowanie wdechu do brzucha, a nie do klatki jak to robi większość? Wdycham tak powietrze, aby brzuch był napięty, a klatka nie powiększała się?

Zmieniony przez - WŚ w dniu 2013-10-13 17:41:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2. Tak, to oddech przeponą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
A hollow body?


Czy przy L-sit da się utrzymać proste plecy? Chodzi mi o L-sit na ziemi, bez poręczy i podwyższeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Hollow body, pierwsze słyszę.
Kwestia długości rąk, ale w większości przypadków się da. ;)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38658
Wy jesteście za spilitem czy FBW ? jakie są wasze metody treningowe... bo walka trwa i "chyba" trwać będzie między jednym a drugim treningiem.

Ludzie od FBW mówią że trening jest odbywany co 2 dzień dlatego jest 1 ćw. na daną partię po 3 s mówią że więcej nie znaczy lepiej krytykują to że w spilicie trzeba czekać cały tydzień.. aby znów trenować daną partię.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium