SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1880
Mamy pytanie co do wyciskania hantli ,nie posiadam ławaweczki ale robie sobie prowizorke z 3 taboretów ,gdy wyciskam hantle bardziej czuje że robie barki itp niz klate dopiero gdy bardziej szeroko je wyciskam wtedy czuje że klata pracuje lecz to moim zdaniem bardziej przypomina rozpiętkii tu mam pytanie czy nie lepiej było by mi wziąść z piwnicy sztange i nia ćwiczyć tyle że nie mam ławeczki więc nie mam gdzie go połorzyć ;c

Zmieniony przez - kuba291096 w dniu 2013-01-03 18:38:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1463
Moim zdaniem na hantlach jest maly ciezar lub zle wykonujesz te cwiczenie technicznie. Jezeli chodzi o prowizoryczne stojaki pod sztange to sam stosuje krzesla na ktorych klade sztange.Krzesla sa stare ale co jak co ale sa bardzo mocne czesto stosuje je do dipsow. Najwazniejsze zeby konce krzesla blokowaly ci sztange zeby ci sie nie zsunela. Wiem ze to moze smieszny pomysl ale zawsze trzeba szukac jakies alternatywy. Laweczka wg tej 'metody' to 2 taborety+decha z czyms miekkim.

Zmieniony przez - Adas697 w dniu 2013-01-03 18:51:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
żeby dokładnie zobaczyć gdzie tkwi błąd chyba wypadało by filmik wstawić, inaczej możemy tylko domniemywac ze coś jest źle i na podstawie opisu stawiałbym albo na złą technikę albo na zbyt szerokie stołki które psują technikę.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6074
Witam was i ja mam pytanko chce zakupic drazek scieny i czy jest jakas roznica w cwiczeniu na tych drazkach
http://allegro.pl/magnus-power-drazek-do-podciagania-sciana-4-chwyty-i2921659580.html

http://allegro.pl/magnus-power-drazek-do-podciagania-sciana-4-chwyty-i2921659627.html
czy to bez roznicy ktory sie kupi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 266 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4958
Co jest według Was lepszym rozwiązaniem: FBW (3x w tyg.) + bieganie (2x, raz stałe tempo, raz interwały) czy FBW (3x) + crossfit (2x)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 993
Witam nie wiedziałem w jakim dziale więc zadam tutaj,pytanie dotyczy ważenia się,pobierania wymiarów itd. Chodzi mi o to o której porze najlepiej to robić ? Rano,po treningu czy całkowicie wieczorem ? I czy ma to jakiś wpływ ? Oczywiście sądzę że najlepiej by było rano,człowiek jest nie najedzony jeszcze,dopiero wstał więc ciało jest wypoczęte itd.

Zmieniony przez - Black&White w dniu 2013-01-21 19:19:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Dobrze zauważyłeś, że rano najlpiej. Nie jesteś spompowany po treningu, nie jesteś najedzony przez co Masz brzuch wydęty. Wtedy pomiary nie są prawidłowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Podbijam. ;)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Podbijam, ponownie. ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale co podbijasz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium