SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardziej bym się do diety przyłożył niż do supli na Twoim poziomie. Jednak jeżeli bardzo chcesz czymś się suplementować, odsyłam do działu Odżywki i Suplementy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
krzych dieta jest ale na takie pytanie chyba umiecie odpowieidziec?

Split ty moja perło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz poczekać tutaj, możesz iść do OiS. Tu się właśnie mylisz - ja nie mam pojęcia o suplementacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
no napisałem w tym dziale to jedynie jeden odpowiedział coś co nie miało wogule sensu z pytaniem i usuneli temat

Split ty moja perło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Skup się na diecie, to nie pora na suple. I przestań spamować w tym temacie. To nie dział o suplementach/odżywkach itp.

Pozdrawiam.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Podbijam. Co by nie utonęło w odmętach działu.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
pytanie odnośnie wyciskania na skosie dodatnim technicznie robić tak jak na płaskiej czy inaczej>? i nie wiecie jak zrobic skos ujemny w ławeczce bez takiego kata bo mam tylko dodatni i prosty i czy sposub pokazany tu moze byc chodzi mi o jego pozycje http://www.hiciory.com/4889/mistrz-pierwszego-planu

Zmieniony przez - kdlas w dniu 2012-09-04 21:16:29

Zmieniony przez - kdlas w dniu 2012-09-04 21:23:06

Split ty moja perło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
To jest floor press z nogami wyżej, nie wyciskanie na skosie ujemnym, brakuje głębokośi w tym ruchu, co jest wymuszone podłogą.
Żeby zrobić skos ujemny wystarczy podłożyć coś pod nogi ławeczki, żadnej w tym filozofii nie ma. Polecam przystawić przy ścianie, żeby się nie obsunęła. :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
no to ja mam pytanie jak już jestem .. różni się dużo robienie bicepsa hantlami na stojąco i siedząco ? jakaś róznica jest ?

Zmieniony przez - Steven_Seagal w dniu 2012-09-04 22:38:29

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Zalezż czy przy oparciu o kolano, czy przy takim normalnym opuszczeniu rąk. Ogólnie siedząc, jest bardziej izolowany ruch. Lepiej pracuje się nad kształtem bicepsa, tyle w teorii. A w praktyce. Nie wiem, nie robiłem nigdy za wiele ćwiczeń na biceps. ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium