SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64
Zawsze warto brac aminy,glutamine,białko.Firm w tej chwili jest sporo i jest w czym wybierac,natomiast nie polecam takich gdzie puszka 2,27 bialka np. 80% nawet koncentrat kosztuje 100 zeta,szkoda kasy.Pamietaj,jakość zawsze kosztuje,ale tez bez przesady.Firmy niemieckie,USA,Kanada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64
Zawsze warto brac aminy,glutamine,białko.Firm w tej chwili jest sporo i jest w czym wybierac,natomiast nie polecam takich gdzie puszka 2,27 bialka np. 80% nawet koncentrat kosztuje 100 zeta,szkoda kasy.Pamietaj,jakość zawsze kosztuje,ale tez bez przesady.Firmy niemieckie,USA,Kanada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64
Zawsze warto brac aminy,glutamine,białko.Firm w tej chwili jest sporo i jest w czym wybierac,natomiast nie polecam takich gdzie puszka 2,27 bialka np. 80% nawet koncentrat kosztuje 100 zeta,szkoda kasy.Pamietaj,jakość zawsze kosztuje,ale tez bez przesady.Firmy niemieckie,USA,Kanada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
marek a to by było dobre??
https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_100_Pure_Power-opis26686.html
https://sklep.sfd.pl/Weider_Giant_Mega_Mass_4000-opis511.html
i jeszcze jakis gainer i kreatyna?

Split ty moja perło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64
Widzę że nastawiłes się na kreatynę lub jej kompozycje stack.Nie wiem czy juz kiedys kreatynę brałeś,jaki masz staz treningowy,ale jesli już to na poczatek weź normalny dobry monohydrat,po kuracji zrób sobie przerwę i wtedy mozna pomyslec o czymś innym.jeśli chodzi o masowkę,to poradziłbym zamiast GIANTA np. MUTANT MASS z PVL,tez dobra waga i o wiele lepszy sklad,10 rodzajów bialek i lepsza przyswajalność,mają tez nowsze gainery w podobnej cenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
marek, czy to prawda ze monohydrat ciezko przechodzi przez nerki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64
Rzeczywiście,jeśli ktoś ma jakiekolwiek problemy z nerkami lub ktos z rodziny to z kreatyna ostroznie,wiem cos na ten temat.Bralem kretke dość często,oczywiscie sesyjnie i z przerwami.Ale odbiło mi sie to piaskiem a potem kamykami w nerce i przewodach moczowych,mimo ze piłem dużo wody.nerki ciagle byly filtrowane i czyszczone.Kreatyna brana w odpowiednich dawkach 2x5g.Dozowanie takie jak po 10g. jako porcja jest bez sensu,nie zawsze duzo znaczy lepiej.Tutaj to sie nie sprawdza,a nawet moze zaszkodzic.dawka mono to od 3-5.Pamietam ze firma INKOSPOR zaleca nawet tylko 3 g. jako porcja,zresztą myslę że ta i MULTIPOWER to 2 z lepszych kreatyn i firm na świecie.To nie tylko moje zdanie,ale takze wielu kulturystow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
a inne formy krety sa tak samo szkoldliwe czy tylko mono?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 613
Witam ja przyjmuje kreatyne 5gr dziennie zawsze przed pierwszym posilkiem
przez 4 tyg ten sposob tez przynosi korzysci teraz proboje Kwas D-Asparaginowy Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
marek kreatyne brałem ale jakąś tanioche z realu tak po tym muliło a co byś mi polecał chodzi mi o przyrosty w masie i właśnie ta kreatyna to monohydrat była i ja kupie te mutant mass ale też chce krete naprzykład z gainerem mieszac dla lepszej pompy i efektów


Zmieniony przez - kdlas w dniu 2012-08-25 12:49:29

Zmieniony przez - kdlas w dniu 2012-08-25 12:53:22

Split ty moja perło

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium