SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
kolejność z reguły ma znaczenie.
A Twemu planowi brak czegoś na grzbiet

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
Zapytałem tak ogółem, mój plan zawiera full pakiet(core,legs,push,pull), aczkolwiek nie trenuje pod bodybuilding tylko gimnastykę, więc na kaptury czy inne przedramiona ćwiczenia mi zbędne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
akurat pod gimnastykę mocny chwyt się przyda,wiec nie olewaj przedramion.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
Chciałem właśnie napisać, że warto dodać zwis na 1 ręce(tylko z napiętymi najszerszymi bo inaczej łatwo się kontuzji barku nabawić), na przedramiona dobre są jeszcze elbow dipy(russian dips), podciąganie w false grip'ie, lub podciąganie z nadgarstkami na drążku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 74
Venc1Lq Dzięki za odpowiedź ; ) ale czy na pewno? Wydaje mi się, że efekty są, czuję plecy jak się podciągam i ogólnie dobrze się po tym czuje. Jednak skoro tak mówisz musi tak być ; ) mam jeszcze jedno pytanie odnośnie supinacji nadgarstka, a mianowicie czy mogę robić w jeden dzień uginanie przedramion z obciążeniem z supinacją, a następnego dnia ćwiczeń bez i tak na zmianę? Po Twojej odpowiedzi odnośnie podciągania wnioskuję, że i na takie zmiany jest jeszcze za wcześnie? Ćwiczę dopiero od 5 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
nic nie zmieniaj, nie kombinuj, na prawdę twoim mięśniom wystarczy ten bodziec który im dajesz w postaci zwykłego treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Tak jak Asams mówi, nie czas na kombinacje. Chociaż przy takim izolowanym ćwiczeniu, czy raz będziesz robił młotki, a innym razem supinacje, wielkiej różnicy to nie zrobi.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
Co uważacie o progresji pod wejścia siłowe(Muscle up) pompki na drążku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
a jak by to miało wyglądać?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Co uważacie o progresji pod wejścia siłowe(Muscle up) pompki na drążku?


progresji czy przygotowanie pod wejście siłowe?

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium