SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
a co za różnica czy kupisz białko przez neta czy ze sklepu stacjonarnego(poza ceną ewentualnie)? przecież to jest to samo bialko.
PS: 65zł to mało jak na białko

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2013-07-19 11:30:10

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
znaczy chodzi mi o jakość bo przez neta kupował bym innej firmy np. sfd xD a nie olimpa. 65 zł z 700g no dla mnie to sporo tym bardziej że nie zarabiam ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
moim zdaniem z bialkiem z sfd jest tak jak z tymi energetykami, wszystkie lane z jednego leja tylko inna naklejka na opakowaniu, podobno to bialko jest dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Bierz SFD, jest ok.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
to zależy czy jesteś wybredny czy nie.
Białko sfd pieni się dośc mocno i w smaku szału nie robi, ale ja nigdy nie miałem po nim ani rewolucji żołądkowych, ani mnie nie mdliło(a czytałem opinie że na to narzekali). Z racji iż ja nie jestem koneserem smaku białek to dla mnie to białko jest OK

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2013-07-19 16:14:21

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
smak to mi lata :PPPP
mam takie pytanie co jeść na imprezie ? ( garden party ) oczywiście alkoh. nie wchodzi w grę, macie może jakieś swoje ulubione przekąski które są dość smaczne itd.
ekto, masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
jak od czasu do czasu wypijesz to sie nic nie stanie przeciez pro nie jestes , piers z kurczaka grilowana w przyprawie do grilla jest dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
no może jedno piwo wypije zobacze... bardziej chodziło mi o chipsy ciastka....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
to raczej pytanie nie na ten temat...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51
Mam pytanie, które hantle polecalibyście z tych:
http://allegro.pl/hantle-2x10kg-12-talerzy-2-gryfy-45cm-prezent-ap-i3386016576.html
http://allegro.pl/hantla-hantle-2-x-10-kg-sztangielki-20kg-okazja-i3399368438.html
Narazie jestem bardziej za tymi pierwszymi bo 10- letnia gwarancja jest.
Co o nich myślicie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium