SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
celowalbym w 4-6p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1223
trenuje plan mawashiego bez diety około miesiąca widzę postępy przede wszystkim w podiciąganiu teraz mogę 6 podchwytem 3 nachwytem a wcześniej zero czy trening bez diety wymodeluje mi trochę sylwetke i czy jeżeli moge się więcej podciagać to poprawiła się moja siła ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Poprawić się powinna.
Ty tak serio z tym pytaniem o siłę? Skoro możesz się podciągnąć 3 razy, a nie mogłeś wcale to chyba logiczne, że jesteś silniejszy. :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1223
no bo gdzieś ktoś mi pisał że to wcale nie jest tak że jak się wiecej podciągniesz to jesteś silniejszy że goście na siłowni co są doj**ani moga się mniej podciągnąc od jakiegoś szczypiora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ale jakie to ma znaczenie do WZROSTU TWOJEJ SIŁY, że ktoś jest od Ciebie silniejszy, bo nie rozumiem?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1223
dobra sory głupie pytanie było nie ma żadnego związku ktoś mi jakiś dupereli nagadał a teraz inne pytanie czy jeżeli trenuje łatwiejsza wersje treningu mawashiego i troszkę to pozmieniałem na przedramiona robie to

a zamiast pompek na kolanach robię normalne bo spokojnie daje radę to chyba nie ma problemu że tylko dwa ćwiczenia pozmieniałem a reszta jest jeszcze łatwiejsza ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie ma problemu.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
no bo gdzieś ktoś mi pisał że to wcale nie jest tak że jak się wiecej podciągniesz to jesteś silniejszy że goście na siłowni co są doj**ani moga się mniej podciągnąc od jakiegoś szczypiora

prawda jest taka ze jeśli ktoś nie jest w stanie podciągać się na drążku z choćby minimalną ilością powtórzeń tzn że jest po prostu słaby. Nie ważne czy ktoś jest koksem czy nie. Ni sztuką jest walić na siłowni non stop biceps i klate i zaniedbać resztę partii tak że potem właśnie podciąganie czy dipsy to nie lada wyczyn.
Zresztą jak mam być szczery nie znam nikogo kto nie umiałby zrobić tych 3-5 powtórzeń na drążku jeśli robi wiosł,ciągi.
Znam natomiast kilka osób które namiętnie trenowały bica i klatę, plecy czasem na maszynach a potem usprawiedliwiały się ze one przecież mają dużą masę(na ogół zalani są) i nie mogą si podciągać.


natomiast autorze musisz wiedzieć o jednym. Siła statyczna w danych bojach to nie jest siła dzięki której będziesz silniejszy od ludzi ważących od Ciebie sporo więcej.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 220
jeśli chodzi o drążek to wiadomo tez że waga robi swoje, ten kto waży mniej ma łatwiej. Mój rekord 20 podciągnięć do klatki a znam takich którzy nawet raz nie podciągną się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, ale waga to nie zawsze dobra wymówka. Daniel Grabowski podciągał się 20 razy nachwytem. Przy wadze 140 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium