SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Pod jaką partię są wliczane wejścia siłowe(Muscle Up), bo pracuje tutaj dużo partii mięśniowych i jeśli mam podział w treningu PULL/PRESS/CORE/LEGS to "pod" co to włożyć?


tutaj masz połączenie push/pull więc w twoim podziale treningowym nie można tego zmieścić
ja bym zrobił w osobny dzień (np do core) bo tutaj trzeba mieć b.dobrą mobilność łopatek i ćwiczyć technikę wejścia z podskoku
to bardzo, bardzo techniczna konkurencja

najlepiej poszukać grupy street workoutowej i poznać ich metody szlifowania techniki

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Muscle-upy najlepiej szlifować podciąganiem do klatki piersiowej oraz dipami = )
To tak parę słów na ten temat z mojej strony. Wiem po sobie (oprócz tego podciągania, bo inaczej aktualnie podciągam się), że działa. Chociaż nie mam ukierunkowanego treningu do muscle up'a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
ja nie jestem tutaj wielkim autorytetem, bo zrobie jednego musle upa i to nie ze zwisu, tylko muszę się bujnąć, ale chłopaki na zwodach Muscle Up w tym roku w Poznaniu (rekord 16 z pełnego zwisu, bez wybicia nogami) zwracali uwagę na moment podciągnięcie i wejście, kilku ratowało się krótkim odpoczynkiem właśnie wejściem z łokciami skierowanymi niemal równolegle w przód szacun za mobilność łopatek. I z tego miejsca, z martwego punktu robili wejście

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
Do Muscle up:
Podciąganie do klatki
Dipy na drążku
Muscle up z wyskokiem a następnie powolne zejście
I Pompki z klaśnięciem
Na początku robisz z bujaniem potem
trenujesz mocno brzuch i z prostymi nogami starasz się zrobić metodą smarowania:D
To tylko moja metodą nie wątpię ze są lepsze(Moja czyli bazująca na metodach innych lepszych)
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1346
Zależy mi na wyrobieniu czworogłowego uda. Czy wykonując zestaw ćwiczeń krzesełko + przysiad z wyskokiem efekt będzie taki sam co w przypadku robienia zwykłych przysiadów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
zwykłych masz na myśli z obciążeniem dodatkowym?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1346
Nie, bez obciążenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
cóż, od siadów z masa własną, których zapewne zrobisz sporo każde cięższe rozwiązanie będzie lepsze. Krzesełko jako wstępne zmęczenie nie jest złym zamysłem, pytanie tylko czy te siady z wyskokiem będą dobre. Ja bym jednak robił ćwiczenia bardziej statyczne wolniejszym tempem jeśli zależało by mi na wzroście mięśnia

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1811
to ja też proszę o odpowiedź/porade :D
Od poniedziałku ćwiczę plan armstronga ale tych pompek rano nie robie bo niewyrabiam z czasem a po tym podciąganiu jeszcze trochę bym pomęczył, i tak myślę żeby tak klate katować xd dobry byłby to pomysł ? ile razy w tyg tak ćwiczyć robił bym po 3 ćwiczenia pompek w różnych pozycjach :D

Zmieniony przez - thedragon w dniu 2013-12-13 22:30:05

Choć nie wierzył we mnie nikt oprócz mnie, nadzieja, nie miałem nic oprócz niej, czas leciał, nie chciałem nic oprócz tej pieprzonej satysfakcji, że zrobię to jak chcę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
z czasem nie wyrabiasz na 3 serie rano a będziesz miał czas na katowanie klaty?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium