SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Hmm... Zatem ostatecznie ciężko stwierdzić czy bardziej mi się na tą chwilę opłaca lecieć w siłę, czy też wytrzymałość.

Taa... Progresja w Lafayu to jest jakaś magia jak patrzę na takie przeskoki w wynikach.

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Rób jak Lafay przykazał, źle na tym nie wyjdziesz. Zapewniam.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5674
Witam! Mam pytanie jak mogę spożytkować ciężar jaki posiadam ? Mam zaledwie 62,5 kg obciążenia w mojej domowej siłce.I do progresji nie których ćwiczeń takich jak przysiady,mc i wyciskanie na klatke to za mało. Nie chce przechodzić póki co na trening z własną masą ciała, chciałbym dalej kontynuować trening z ciężarami. I tu pytanie: jaki plan treningowy mam ułożyć żeby trening z takim śmiesznym obciążeniem miał sens ? Póki co jechałem cały czas na FBW przeplatanym na zmiane z treningiem PUSH/PULL i te treningi głównie PUSH/PULL bardzo dobrze na mnie działały chciałbym ułozyć coś na podobieństwo P&P lecz nie mam żadnych pomysłów.

Zmieniony przez - Mnich963 w dniu 2015-01-23 20:56:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Push/pull.
Zamiast przysiadów - wykroki.
Zamiast wyciskanie na klatę - dipsy z obciążeniem
Zamiast MC - NIE MOŻNA ZASTĄPIĆ MARTWEGO CIĄGU! Ale możesz dać jakieś wyprosty tułowia i do tego wiosłowanie.

Wystarczy trochę pokombinować. :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5674
No okej,a czy była by opcja ułożenia treningu HST PUSH/PULL z zamiennikami tych głównych ćwiczeń ? (Zapewne nie, ale zawsze warto spytać :D ) Chodzi mi o ten trening: https://www.sfd.pl/HST_PUSH_&_PULL__czyli_jak_podrasować_HST-t589381.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
przekopiuj konkretny plan który chcesz robić i konkretne ćwiczenia które chcesz zamienić

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5674
Chciałbym wykonywac ten plan:

A - PUSH
1. wyciskanie sztangi leżąc
2. wyciskanie sztangi stojąc/Push Press
3. dipsy
4. przysiady ze sztangą

B - PULL
1. podciąganie na drążku
2. wiosłowanie sztangą
3. uginanie ze sztangą stojąc
4. martwy ciąg

Zamienniki:

Push:
1.Dispy
2.Wyciskanie sztangi stojąc
3.Wyciskanie francuskie
4.I na nogi nie wiem co mogę, wykroki do hst wydają mi się słabą opcją chyba ze się myle

Pull:
1.Podciąganie na drążku
2.Wiosłowanie sztangą
3.Uginanie ze szatngą
4.Tu myśle ze mógłby byc mc na prostych noga wymaga mniejszej ilości ciężaru a mięsnie pracują podobnie jak w klasycznym mc

Ja bym tak widział ten plan. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
a przysiad przedni jak Ci idzie? Moze początkowo tą wersją siadów się zainteresuj jeśli te 62kg nie będzie zbyt mało.

Co do pull,dobór ćwiczeń może być, ich kolejność? Ja osobiście bym zmiewnił ale wzorowałeś się na gotowcu, wiec Twój wybór

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zamiast zwykłego MC daj MC rwaniowy - fantastyczne ćwiczenie.
Czy dokupienie obciążenia sprawia Ci problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5674
Przysiad przedni próbowałem kiedyś i tak srednio mi wychodzi cieżko mi jest z utrzymaniem tej sztangi ale mozna pokombinować. 62,5 kg do przednich moze być okej bo w klasycznych za dużo nie biorę zaledwie 75 kg. A i a pro po jeszcze dipsów nie pomyślałem troche jak to pisałem bo do 15 i 10 te dipsy to troche chyba nie bardzo bo 15 dipów nie zrobie a 10 w 2/3 seria z bólem moze wycisne to moze to tych 15 i 10 na początek wyciskanie dać ? Na ławce mów maks to 75 kg wiec do 15 i 10 te 62,5 kg powinno byc okej, jak sądzicie ? Oglądałem filmiki do tego mc rwanego ale jakoś nie rozumiem o co w nim chodzi, jak powinno sie go wykonywać ? Krzych cieżaru jak na razie nie dam rady sobie znikąd skołowac moze za jakiś czas. ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium