SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
Witam
Chyba naciągnąłem lewy nadgarstek, boli mnie tylko w trakcie treningu a przy ostatniej serii ból zaczyna być naprawde mocny, - dać se spokój na kilka dni z treningiem czy po prostu oszczędzać lewą rękę przy treningu ? i wszystkie ćwiczonka robić tak żeby nadgarstek był nie z palcami - noo wiecie o cho chodzi, chyba xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Odpuść wszelkie ćwiczenia z użyciem rąk. :O

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2013-05-23 17:09:49

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
nieeee :p takiej opcji nie ma aaa chu... poboli może przestanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
lowraider
- dać se spokój na kilka dni z treningiem czy po prostu oszczędzać lewą rękę przy treningu ?
Chyba jednak taka opcje brałeś pod uwage? Daj sobie spokój na jakiś czas i rozciągaj nadgarstki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
takiej opcji nie ma aaa chu... poboli może przestanie

ewentualnie rozwalisz sobie nadgarstek jeszcze bardziej z kilkudniowej zrobi się kilkutygodniowa przerwa.

a na przyszłość pamiętać o dokładnej rozgrzewce

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
to pewnie przez mój ,,drążek'' bo mam kwadratowy ;/ i od paru dni dopiero zacząłem z nim przygodę :) lub od
UGINANIE NADGARSTKÓW PODCHWYTEM - bo 20 kg to chyba za duzo na moje lewe przedramię, hmmm rozgrzewka na nadgarstki jest :) ogranicze rozciąganie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Po wypowiedziach Twoich wnioskuję, że ból wcale nie jest taki mocny, bo gdyby był to od razu zrobiłbyś przerwę, a nie kombinował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Mam wrażenie, że to zwykłe domsy, tylko strasznie mocne. W przedramionach jest to najbardziej odczuwalne, jeżeli chodzi o ból. :P

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
yyy to naprawdę bolało ale ostatnio naoglądałem się motywujących filmików więc NIE MA ŻE BOLI trzeba skończyć serie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Tylko że w tych filmikach chodzi o ból mięśniowy, a nie o ból fizyczny spowodowany kontuzją. Lepiej odpocznij jakiś czas, bo możesz tylko pogorszyć swój stan.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium