SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
Kupuj tylko żeliwne obciążenie, żadne wypełnione piachem i innym dziadostwem, bo Ci się porozwala.




Odkręciłem przed chwilą drążek, aby go zamontować niżej, chcę coś przetestować i zauważyłem lekkie wgniecenia w futrynie, czy to zła oznaka czy może mi kiedyś futryna nie wytrzymać? Chcę zakupić drugi drążek żeby go przykręcać na dół do żurawia, jak sądzicie czy ta futryna ma szansę wytrzymać 2 drążki(1 góra, 2 dół)?

Zmieniony przez - WŚ w dniu 2013-07-21 17:46:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
wytrzymać w jakims sensie? Będziesz miał wgniecenia identyczne jak po pierwszym drązku(jeśli cement pod futryną również jest tam pokruszony), ot tyle.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
Obawiam się, że mi tak tą futrynę powygina, że pójdzie w końcu do wymiany, bo się drzwi nie zamkną, albo gorzej nie otworzą



Drążek mi zjechał z futryny i pierdylłem na kolana to się wkurzyłem i przykręciłem widocznie za mocno, bo nie chce przywiercać tych kołków.

Zmieniony przez - WŚ w dniu 2013-07-22 13:49:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
Creatine Xtreme 400g Fitness Authority to dobra kreatyna słyszeliście cos o niej bo na necie nnie moge znaleźć żadnych konkretnych opinii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
lowraider, a masz dietkę dopięta na ostatni 'guzik', bo jeśli nie to według mnie kupowanie kreatyn i innych odżywek jest nieopłacalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Low Ty się za michę weź jak WŚ mówi, a nie za kreatynę. Potem będziesz pisał, że kreatyna nie działa, bo nic nie urosłeś.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
i tak i nie, ale jestem w końcu ekto. więc.... jem do 2,5 -3 g białka dziennie i w sumie tyle ile wejdzie ( tylko że zdrowo ) mam takie ze 3 - 4 posiłki które jem codziennie, ww myśle że jest ok ale na kreatynie nie można za dużo ww a tłuszcze raczej ok ale ciężko o zdrowe. no ale znowu to nie kosztuje nie wiadomo ile 30- 40 zł. a coś mi sie wydaje że jak wezmę to nieźle mnie rozj*bie, a pytałem o kreatyne nie co mam robić, nikt nie zna mojego organizmu lepiej niż ja także tego....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Czemu nie można WW niby?

Nie chodzi o cenę, chodzi o wykorzystanie potencjału kreatyny. Skoro wiesz lepiej, że na Ciebie zadziała i "Cię rozj**ie" (kreatyna...) to kupuj, a nie zadajesz dziwne pytania. Kreatyna to kreatyna, wszystko jedna cholera.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
ja was bardzo szanuje no i macie większą wiedze ode mnie ale znowu napakowani jak pks do Lichenia to nie jesteście... więc to się troche mija .... a ww nie za duzo żeby napompowania na skórze nie było ( na mordzie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Jak ma być to i tak będzie. WW tu mają niewiele do powiedzenia. A skoro chcesz żeby Cię rozj**ało i chcesz unikać WW to skąd niby będziesz czerpał kcal?
Bierz tę kreatynę i czekamy na efekty, jak Cię "rozj**ie".

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium