SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5674
Dobra znalazłem jak wykonywać ten martwy ciąg rwaniowy. xd To trening mógłby wyglądac tak :Push:
1.Wyciskanie sztangi leżąc dla 15 i 10/a dla 5 dipsy
2.Wyciskanie sztangi stojąc
3.Wyciskanie francuskie
4.Przysiady przednie

Pull:
1.Mc rwaniowy
2.Podciąganie na drążku- tylko tu to samo co przy dipsach 15 raz dałbym rade sie podciągnąć moze w pierwszej seri pozniej juz mniej
3.Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia
4.Uginanie ramion ze sztangą

Czy do treningu Push mógłbym dodać jeszcze wyciskanie hantli skos dodatni ? A do pull młotki na bicepsy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym już nic nie dodawał, nie ma sensu się rozdrabniać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 227
W treningu fbw 3x w tygodniu jest tylko po jednym ćwiczeniu na daną partie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Owszem.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5674
Okej, to plan juz jest gotowy tak ? A co z tym podciaganiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
rób tyle ile dasz radę.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5674
Okej, dzieki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Jakichś czas temu czytałem artykuł z Men's Health (swoją drogą, już mnie trochę irytuje ta stronka) i napisali w nim, że Jamie Foxx (Django) jak wstaje to trzaska kilka serii pompek przed podstawowymi czynnościami porannymi typu prysznic, śniadanie itp. Co o tym sądzicie? Byłbym bardzo wdzięczny za jakieś wyczerpujące wypowiedzi

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Robiłem kiedyś podobnie, 3/4 serie po kilka/naście powtórzeń pompek z klaśnięciem.
+jak wychodzisz na dwór, jest Ci trochę cieplej
+szybciej się "wybudzasz"
-zajmuje to czas

Co do innych plusów, niestety się nei wypowiem, bo szybko mi się odechciało to robić. A zwykłe pompki czasami robię do teraz, gdy widzę że na zewnątrz -5C .

A tak ogólnie to o co Ci chodzi? Jeżeli boisz się o gorszą regenerację to raczej bez obaw.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Byłem ciekaw jaki to ma wpływ i czy jeżeli bym tak robił codziennie (oczywiście nie teraz, bo mam rozpierniczoną klate więc lepiej pompkami jej nie orać) to jakby to wpłynęło. No zajęcie czasu to średnio fajna opcja, bo do szkoły zazwyczaj się śpieszę. Ogólnie myślisz, że do tych pompek warto jeszcze coś dodać?

Po prostu czuję się trochę wypompowany z życia, nie mam energii w ogóle i jak taki zombie cały tydzień jestem. Szukam jakichś dobrych sposobów na to żeby mieć ją (energię) cały dzień.

Zmieniony przez - Cichociemny w dniu 2015-02-14 12:53:10

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium