SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
kupie i za kilka tygodni napisze co i jak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
Ty się boisz, że Ci od WW wyskoczą 'ciapy' na twarzy? Ja słyszałem, że od spożywania nadmiaru białka masz twarz jak aligator , a pisałeś, że jadasz 2.5-3g, a według mnie wystarczy Ci 2g, 1-2g tłuszczy i 5-6 WW, i styka, ale rób jak uważasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
On mówi o zalaniu wodą.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Skoro wiesz, że na Cb zadziała to po co pytasz? Piszesz, że z jednej strony szanujesz naszą opinię, z drugiej .. nie wtf?

Kup jeśli tak bardzo tego potrzebujesz i pochwal się efektami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
Venc1Lq
On mówi o zalaniu wodą.



Źle go zrozumiałem. Skoro tak to niech odejmuje po trochu kcal i obserwuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 60
Siemka,
mam jedno nurtujące mnie pytanie, ale żeby do niego dojść muszę trochę przybliżyć co i jak.
Ćwiczyłam trochę czasu, wszystko w domu, zazwyczaj HIIT, do tego jakieś ćwiczenia na rzeźbę. Ciałko zaczęło wyglądać ładnie, ale wszelkie plany wzięły łeb jak złamałam nogę. Nie chodziłam przez 3 miesiące, przez kilka następnych nie było mowy o jakiejś wyszukanej aktywności fizycznej. W nodze do tej pory mam śruby i blaszkę, czekam na rehabilitację, której termin wyznaczono na koniec listopada. Przez te pół roku od złamania przytyłam około 5 kg, które odłożyły się w zasadzie tylko w brzuchu.
Moje pytanie jest następujące, czy znacie jest treningi, które nie obciążają wybitnie nóg (zwłaszcza stawu skokowego) i jednocześnie są intensywne, spalają tłuszcz? Mam dość siedzenia na tyłku, a wiem, że długie, jednostajnie ćwiczenia (pływam ostatnio ponad godzinę dziennie) nie przynoszą takiego efektu jak interwały.

Zmieniony przez - cebulka252 w dniu 2013-07-25 14:35:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
sry, już edytowałaś post widzę.

Zmieniony przez - oddy w dniu 2013-07-25 14:43:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Generalnie nie ma czegoś takiego jak miejscowe spalanie tłuszczu, niestety .. Pływanie wg mnie jak najbardziej, a jak u Cb z rowerem? Dasz radę?

do tego coś na kształt diety i powinno być ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 60
Coś na kształt diety staram się utrzymywać, na pewno mam ujemny bilans kaloryczny. Na rowerze daję radę raczej bez problemu, ale jestem w Hiszpanii i na tym rowerze umieram z gorąca :D ale jak trochę pokombinuję i pozamieniam rower z basenem, co jakiś czas to może mi się nie znudzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
a rehabilitacja?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium