SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie wyobrażam sobie w moim wypadku innego sposobu na utratę wagi niż obniżenie podaży węgli. Chociaż psychicznie nie ma łatwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Podbijaczam

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
QUEBLO
za to ja bym z rezerwą do niego podchodził
owszem można czasem wyczytac coś ciekawego ale za dużo w tym hurraoptymizmu i popadania w całkowite poparcie dla czegoś




Spoko ja nie jestem jednym z jego groupies. Czytam od czasu do czasu, omijając spam - czasem ciekawe dyskusje są na temat techniki ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
Witam :P
Co myślicie o HMB i glutaminie podczas treningu w domu? bo tak patrze na necie i ile ludzi tyle opinii ;/ warto brać? mieliście z tym doświadczenie już ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
hmb nie bralem ale slyszalem ze to placebo, co do glutaminy to ja mam bcaa z glutamina i takie cos mozesz sobie kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
w sensie w jakim znaczeniu placebo ?, i co dale to bcaa coś z tym glutem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
no placebi ze podobno nie dziala, a jezeli dziala to w tak minmalnym stopniu ze to wywalony pieniadz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytałem o badaniach, które stwierdzały, że HMB nie działa. Badania wykazują również, że glutamina odżywia co najwyżej drogi jelitowe, więc można ją brać profilaktycznie na poprawę zdrowia, ale nie w celu zwiększenia masy. Ale jak ww odżywki działają w praktyce, to nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
no też właśnie o tym czytałem, ehh chyba bcaa kupie tylko że to troche drogie jest ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
To nie kupuj nic i zainwestuj w kurczaka. Najlepsze wyjście.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium