SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu zadajemy pojedyncze pytania! Vol. 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38658
Te obok szyji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Szrugsy budują kaptury, tylną górną część pleców.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
Tzn, twoim celem jest zasłonienie wszystkich kości?:D wyciskanie skos dodatni albo pompki z nogami wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
moim zdaniem w domu nie da sie wyrobic gory klaty no chyba ze masz kolka gimnastyczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
Wszystko się da, nawet na moich kilku kilogramach widać lekki zarys góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38658
Asams- no jak kurde wszystkich :D ?? tu tej bo to będzie masakra klata bedzie elegancka a tutaj takie kości chyba że z biegiem czasu od płaskiego wyciskania się pojawi tam jakieś mięsko. Ja mam siłownie niestety ławka tylko płasko żadne kąty nie wchodzą w grę chyba że faktycznie te pompki z nogami wyżej.

Zmieniony przez - pekulski104 w dniu 2013-10-02 20:12:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
Tak dodaj pompki z nogami wyżej, ale od płaskiego też ci to trochę pomoże, jak będziesz już bykiem i zobaczysz, że to ci się nie podoba, to wtedy się nad tym bardziej zastanów:D a teraz ciśnij swoim treningiem:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
troche masy i popracowac nad górną częścią klaty piersiowej i będzie to znacznie lepiej wyglądać

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mogę ćwiczyć w dni
Poniedziałek ---> Środa ---> Czwartek ---> Sobota i replay??
kalistenicznie oczywiście, bo chciałbym wykonywać 4 x trening a w piątek nie mam czasu, więc muszę jakoś temu zaradzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
niedziela poniedzialek środek czwartek było by chyba lepsze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połączyć ze sobą ćwiczenia na konkretne partie w nowym planie treningowym

Następny temat

Trening siatkówka w domowych warunkach.

WHEY premium